Mézeskalácsból készült, kutyás rajzzal készített figura. Mérete 13 cm. Ha másféle díszítést szeretnél, beszéljük meg, szívesen alakítom...

kézműves termék, készítette: Szelkisasszony
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: mézeskalács, cukor
technika: mézeskalácssütés

Szelkisasszony szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2021. 01. 31-ig nem lehet megvásárolni.

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Mézeskalács bullterrier-rajongónak

Szelkisasszony szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2021. 01. 31-ig nem lehet megvásárolni.

Mézeskalács bullterrier-rajongónak leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Mézeskalácsból készült, kutyás rajzzal készített figura.
Mérete 13 cm.
Ha másféle díszítést szeretnél, beszéljük meg, szívesen alakítom mézeseimet igényeid szerint szállítom.
A terméket celofánzacskóba csomagolom.
Személyes átvétel Budapesten lehetséges, postán kibélelt dobozban küldöm.

Mézeskalács bullterrier-rajongónak jellemzői

kézműves termék, készítette: Szelkisasszony
összetevő

színek

típus
fizikai

termékkód
3607528

feltöltve
2020. november 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mézeskalács bullterrier-rajongónak szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 320 Ft 1 320 Ft

Mézeskalács bullterrier-rajongónak alkotója: Szelkisasszony

Szelkisasszony
Egyetemi éveim alatt kezdődött a mézeskalács iránti rajongásom. A közös néprajz tanszéki karácsonyra többen hoztak szépen díszített mézeskalácsot, és akkor úgy éreztem, ezt nekem is ki kell próbálnom. Az első kísérletektől sok gyakorlás, újrakezdés, kudarc, kutakodás, próbálgatás vezetett el a mostani alkotásaimhoz. Nagyon sok pozitív visszajelzést kaptam barátoktól, családtagoktól és kollégáktól, készítettem már esküvőre és karácsony előtti időszakban egy helyi kisbolt számára is mézeskalácsot, és most jutottam el odáig, hogy a szélesebb nagyközönségnek is megmutassam, mit készítek, hátha mások is örömüket lelik majd ezekben a süteményekben. Amelyek nem is mindig sütemények, hiszen a mézeskalácsot nagyon sokszor már inkább díszítésre használják, ajándékba adják.
A mézeskalács számomra a melegséget, az otthonosságot jelenti. Leginkább a hagyományos, melegbarna mézest sütöm, és fehér cukormázzal díszítem írókázással. Az egyszerűségében szép díszítés áll legközelebb hozzám, de készítek cukorgyöngyös darabokat is.
Leggyakrabban apróbb darabokat sütök, emellett nagyon szeretek adventi koszorút, mézeskalácsházat, karácsonyi ablakdíszeket is készíteni, és persze mindig újabb és újabb dolgokat kipróbálni.
Ha esküvőre, keresztelőre, más családi alkalomra szeretnél szívet melengető apróságokat, köszönőajándékot kérni, ha az adventi időszak hangulatát emelnéd illatozó, szemet gyönyörködtető dekorációval, ha gyermekeidet lepnéd meg egy házikóval, vagy gyerekzsúrra szeretnél egyedi süteményeket, ha különleges ajándékkal kedveskednél valakinek, írj nekem. Több száz süteménykiszúró formából választhatsz, de magam is készítek sablonokat, igyekszem mindenféle egyedi elképzelést megvalósítani. Örülnék, ha örömöt szerezhetnék neked is! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek