KÉSZLETEN! Valentin madaras kollekciómat több éve készítem, melynek legfőbb jellemzői a szerelmes dalokat éneklő duci madárka és a göm...

Valentin - madaras tarisznya szett

Valentin - madaras tarisznya szett leírása

KÉSZLETEN!

Valentin madaras kollekciómat több éve készítem, melynek legfőbb jellemzői a szerelmes dalokat éneklő duci madárka és a gömb, szívformába öltött virágok. Így a hagyományokhoz híven most is készült egy táska szett pénztárcával, magasabb méretben.

Nagy méretű maxi cross bag, tarisznya, mely kézzel hímzéssel, applikációs technikával készült madaras, szíves, mesevirágos mintával díszített. Ebben az ajánlatban csatos pénztárcával, szettben kínálom.

A táska szabásmintája saját tervezésű (2012).
A motívumok kézi kidolgozása, aprólékos, időigényes kézi munka.

Anyaga: a külső rész magas minőségű, olasz elefántszürke bútorszövet, és textilbőr.

Bélése fehér alapon smile feliratos OEKO-Tex pamutvászon, 2 db nyitott zsebet, egy cipzárral zárható zsebet és egy tollőrző rekeszt tartalmaz. A rétegek között merevített.

- A táska maga cipzárral záródik.
- A külső szabásvonal varrások és a belső zsebek duplán tűzöttek, mely a táskát egyúttal díszíti és varrását erősíti.
- A táska 30 fokon mosható kézközt, vagy mosózsákban mosógépben.

Méretei:
- magasság 40 cm,
- szélesség 32-38 cm,
- mélysége kb. 10 cm,
- vállpánt 70-130 cm-ig szabályozható, szövet

Csatos tárca mérete:
- kerete 12 cm-es
- szélessége 14 cm,
- magassága 12 cm,
- talpmélysége 4 cm.

- önsúly: 400 gramm

AnnetextilHandmade

További készleten lévő táskák: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51728

*Az OEKO-TEX® védjegy a végfelhasználók számára azt jelzi, hogy a termék ártalmas anyagokat nem tartalmaz, ezért biztonságos és bőrbarát.

Valentin - madaras tarisznya szett jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

technika

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3887878

feltöltve
2021. január 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Valentin - madaras tarisznya szett szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően, illetve a posta.hu oldalon tájékozódhatsz az aktuális díjakról.
A feltüntetett árak belföldre történő szállítás esetében érvényesek, külföldre jelenleg tudom szállítani a termékeket.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 2 000 Ft 2 000 Ft
MPL posta csomagautomata 945 Ft 645 Ft
MPL postacsomag Postára, MOL, COOP Pontra 1 405 Ft 1 105 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 600 Ft 1 300 Ft
Postán maradó ajánlott 915 Ft 1 495 Ft

Valentin - madaras tarisznya szett alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek