Viking iránytű – mozaikozott komplett asztal

Újra elkészítettem ezt a stabil fém-üveg-üvegmozaik asztalt, mely kisméretű teraszok, erkélyek kedvelt darabja lehet. Megteríthetsz ra...

kézműves termék, készítette: MozaikMagus
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: üvegmozaik, ragasztó, fugaanyag
technika: mozaik

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }} Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Viking iránytű – mozaikozott komplett asztal

Viking iránytű – mozaikozott komplett asztal leírása

Újra elkészítettem ezt a stabil fém-üveg-üvegmozaik asztalt, mely kisméretű teraszok, erkélyek kedvelt darabja lehet.
Megteríthetsz rajta egy álmos, napfényes reggelihez, vagy vendégfogadáshoz egy kávéra, teára. Bármikor rápillantasz, érzed, aznap megtalálod az utadat, a mágikus viking iránytű mindig segít.

„A viking kort máig számtalan legenda övezi, melyeket a különböző tudományterületek képviselői időről időre újabb hipotézisekkel és bizonyítékokkal magyaráznak vagy cáfolnak.
De az vitathatatlan, hogy kivételes precizitással tájékozódtak a nyílt vízen még akkor is, ha a teljes égboltot sűrű köd vagy vastag felhőzet takarta.”
A mozaik asztal időjárásálló, így külső térben, vagy teraszon is használhatod.

Az asztal szélessége 60 cm, magassága 70 cm, súlya 8 kg
Az ár a komplett asztalt takarja. Szállítható összeszerelve, vagy lapra szerelten.
A személyes átvételt preferálnám Bp III. kerület északi részén illetve Pomáz-Szentendre környékén.
Benzin költségért szívesen házhoz szállítom.

Viking iránytű – mozaikozott komplett asztal jellemzői

kézműves termék, készítette: MozaikMagus

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
4021680

feltöltve
2021. február 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Viking iránytű – mozaikozott komplett asztal szállítása

Apróbb mozaikos tárgyakat (dobozokat, kavicsokat) futárral juttatom el hozzád!.
A termékek súlya, mérete különböző, ezért kérlek utalás előtt beszéljük meg a pontos összeget.
Ez lehet 990, 1190 1249. Mindig a súlytól, a mérettől és a kézbesítési helytől függ. (házhoz, vagy automata)

A nagyméretű mozaikos képeket és a kültéri mozaikos tárgyakat a súlya és a féltés miatt csak személyes átvétellel ajánlom Budapest északi részén, vagy Szentendre és környékén.
Budapest többi részére, vagy Pest megyében benzin ktg térítése ellenében vállalom a kiszállítást.

A rendelésre készülő termékeknél 40% előleget szeretnék kérni. Bizonyára megérted, amíg a rendeléseden dolgozom, addig másikat nem tudok vállalni. Ha netán mégsem kérnéd a terméket, mert meggondolod magad, elesek másik megrendeléstől. Tehát az előleget biztosítékul kérem.
Kártyás fizetés esetén Neked a Meska ad garanciát, addig nem jutok a pénzemhez, míg át nem adom a terméket.
Rendelésre történő kültéri nagy, mozaikos tárgyak készítése időjárás függő, tavasztól őszig készítem! Kérem megértésedet!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Viking iránytű – mozaikozott komplett asztal alkotója: MozaikMagus

MozaikMagus
Kirakatrendező és dekoratőrként "nőttem fel", a dekorálás, a díszítés a lételemem.
Mozaikkal már több éve foglalkozom. A mozaik után az üvegmozaik, aztán az üveg, majd az üvegolvasztás varázslatos világa ejtett rabul.

Először egy két apróságot készítettem a család és a közeli ismerősök számára, majd, a házunk körül minden létező dolgot, ami kívánta, mozaikkal díszítettem. Amikor elfogyott, akkor újra másoknak kezdtem készíteni a mozaikos tárgyakat.
Így jut most Neked is, amit szívvel lélekkel, örömmel készítek.

Az üveg olvasztásának szükségességét a mozaik képek érdekesebbé tétele hozta magával. Olvasztás közben olyan izgalmas színek, formák születnek, hogy medálként, fülbevalóként álmodom tovább őket.
Üveg ékszereim egyediségében biztos lehetsz, mert az ugyanúgy előkészített két üveg is eltérően olvad össze a kemencében.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek