Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Életfa üvegcse - tiffany állólámpa

Életfa üvegcse - tiffany állólámpa leírása

késztermék, azonnal szállítható

saját technikai fejlesztéssel kivitelezett zárt üveg világítótest.. magassága ~1 méter!
az egész búra test 669 db egyesével kivágott, becsiszolt, 115 méternyi rézfóliával körbevont üvegdarabból készült, amit 4 kg cinnel buckós.forrasztással illesztettem szépre, tartósra..
négyféle gyönyörű üveget válogattam össze a négy Magyar Napisten ősképek szépséges fényének átadására..
egy igazi Életfa üvegből!
nagyméretű, éles képeket töltöttem fel, érdemes megnézni!

LED belső világítású, miután egy sima 220 V-os konnektorba csatlakoztattuk a kábelt.. (EU szabvány elektronika)

igazi üvegcse híresség: Vajdahunyad vára, Budapest Főváros Kormányhivatala, Debreceni Egyetem és a Mom Kulturális Központ kupolatermében volt kiállítva többek közt..

rendelésre is szívesen készítek zárt üveg világítótestet más mintával, bármilyen színből, és eltérő méretben is!

mérete: 95 cm magas, 35 cm átmérő, kb 11 kg súly

egyedi buckós.forrasztásának köszönhetően rendkívül erős és különleges megjelenésű..

Életfa mérete és súlya miatt extra figyelmet, egyeztetést kap a szállítás lebonyolításakor!

Életfa üvegcse - tiffany állólámpa jellemzői

zsűrizett iparművész termék, készítette: uvegcse
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

zsűriszám
TM-A-1/2/2013.

termékkód
2935642

feltöltve
2017. október 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Életfa üvegcse - tiffany állólámpa szállítása

személyes átvétel Budapesten, a Nyugatinál / Oktogonnál lehetséges.

a kiválasztott üvegcséket gondosan becsomagolva, ajánlottan adom fel, az aktuális postai díjszabásnak megfelelően.

! az egyedi buckós.forrasztásnak köszönhetően az üvegcsék nem csak szépek, de nagyon erősek is, így bátran használhatod őket, valódi használati tárgyak ! :)

ha az üvegcsét funkciójának megfelelően használod és a forrasztás nem bírja, arra garanciát vállalok, de a leesés miatti üveg törést is igyekszem költséghatékonyan orvosolni! :)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Életfa üvegcse - tiffany állólámpa alkotója: uvegcse

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: