Energetizáló tippek

Sándor, József, Benedek, meghozta a meleget! A szívünkben ettől gyorsabban kezd buzogni a vér, akcióba lendülnek a hormonok, szerelemre, mozgásra és kihívásokra vágyunk. Igen ám, de hogyan tudjuk ezt az állapotot tartósan fenntartani? Néhány energetizáló megoldást válogattunk össze.

A piros szín a szerelem, az élet, a küzdelem  jelképe! Logikus, hogy ha egy kis plusz energiára vágyunk, piros színnel vértezzük fel magunkat.

A piros túlzó használatával azonban olyan hatást érhetünk el, mintha szeretett otthonunk szó szerint ezer sebtől vérezne. Hogyan szelidítsük meg ezt a vadóc színt? Például csak egyetlen falat fessünk be vele, variáljuk bronzzal, rézzel, vagy arannyal, fedezzük fel a téglavörös árnyalat mediterrán varázsát, és főleg: használjuk mértékkel.

 

Kattints a részletekért!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biztos megélhetés, békés családi fészek, perpatvarok és ártó démonok távol tartása szeretteinktől, gyermekáldás, jókedv és örömmel végzett munka - milliók vágynak erre az állapotra. A Feng shui a tárgyak, színek és a bútorok értő elrendezésével segít, hogy az éltető energia, a csí szabadon áramolhasson otthonunkban.

 

A mellékhelységek a csí értő terelői számára cseppet sem mellékes helyiségek, hiszen egy csöpögő csap, egy dugulás, egy elszáradt virág számtalan egyéb nyűgöt vonz be a lakók életébe. Nem kell fenekestül felforgatni a fürdőt a feng shui-átalakítás érdekében, mert apró trükkökkel is dolgozhatunk: párakedvelő növényt telepíthetünk, elhelyezhetünk egy csodaszép szivárványkristályt a természetes fények szórására, vagy egy paravánnal elkeríthetjük a WC-csészét a fürdőszobán belül.

 


Mi mindent ajánl még a feng shui a fürdőszobákba? Kattints, és tudd meg!


 

 

 

 

 

 

A színes, kecses mozgású, vidám halak és az üdén ringatózó vízinövények látványa egyszerre nyugtatja meg és tölti fel energiával a szemlélőt. Az akvárium a lakás dísze lehet, egy falat természet az otthonban - ám nem megfelelően gondozva könnyen házi mocsarunk lehet, a hátukon úszó halakkal.

Az esztétikus és egészséges hal-lak fenntartása azonban nem ördöngősség! Csak néhány szempontot kell szem előtt tartani: például, hogy kerüljük a túletetést, a megfelelő halacskákat válogassuk össze megfelelő létszámban, törekedjünk a természetes környezet kialakítására, vagy rendszeresen iktassunk be legalább részleges vízcserét.

 

Még több halacskatanácsért kattints!


- x -