Készleten - azonnal szállítható
Kézzel készített papírnehezék gyantából, friss krizantémmal (Dendranthema x grandiflorum), alján sötétbarna, kétrétegű filcborítással.
Átmérő: 5 cm. Tömeg: 32,8 g.
Használhatod dekorációként – nagyon jól mutat könyvek tetején, vagy tartsd a kezed ügyében papírnehezékként, miközben dolgozol.
Tudtad❔
A krizantém a nyugati kultúrákban a gyász, míg a keleti kultúrákban a halhatatlanság, a szerencse és a boldogság szimbóluma. Mindezek mellett az ősz jelképe.
Kiváló minőségű, BPA- és VOC-mentes epoxigyantát használok, amely magas UV-stabilizációval rendelkezik.
Kérlek, vedd figyelembe, hogy a papírnehezék felülete nem biztos, hogy teljesen hibátlan lesz. Továbbá a friss virágokból kiszivárgó növényi nedv is okozhat tökéletlenségeket a gyanta textúrájában. Az esetleges hullámszerű minták és apró buborékok minden egyes darabot egyedivé tesznek!
⚠️FIGYELEM⚠️
Kisgyermekektől fulladásveszély miatt távol tartandó!
A termék tényleges színe némileg eltérhet a képernyőn láthatótól.
A gyantába foglalt friss növényi részek idővel enyhén sötétedhetnek.
Ha nem rajongsz ezért a virágért, nézz szét a többi papírnehezékem között!
*Egyedi megrendeléseket egyelőre nem áll módomban felvenni, mivel az egyes növényfajok és színek rendkívül eltérő módon tudnak reagálni a gyantára. Köszönöm a megértést!
Bármilyen kérdésed van, keress bizalommal!
Kérlek, hogy ha bármi problémád van, vedd fel velem a kapcsolatot, mielőtt negatív értékelést írnál!
A feladást 1-3 munkanapon belül intézem. Váratlanul adódó, extrém esetekben (például betegség vagy előre nem tervezett távollét) 5 munkanap türelmi időt kérek szépen a Vásárlótól!
Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
|
Egy termék |
Több termék |
csomagautomata előrefizetéssel
|
1 290 Ft |
1 290 Ft |
házhoz szállítás előrefizetéssel
|
2 390 Ft |
2 390 Ft |
csomagautomata előrefizetéssel
|
1 349 Ft |
1 349 Ft |