horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu
horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu
horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu
horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu
horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu
horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu
horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu horgolt sapka - ruha & divat - sál, sapka, kendő - sapka - Meska.hu
Kislány részére horgoltam őszi sapka. Fehér és ciklámen színű fonalból horgoltam, és az oldalra rögzített kis virágot egy kis rózsaszínű fagombbal rögzítettem. Nagyon hasznos, és csinos darab.
Összetevők

fonal, színes fagomb


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

horgolás


Jellemző
ruha & divat, sál, sapka, kendő, sapka, őszi, rózsaszín, ciklámen, fagomb, horgolt, kislány

Színek

lila, rózsaszín


Termékkód

4737315

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
1 000 Ft 1 100 Ft

Készítette

Róla mondták

“nagyon helyes, hasznos es vidam termekek, nagyon gyorsan megkaptam oket. gondosan be voltak csomagolva, koszonom szepen”

Matheidi

Egyedi rendeléseket is vállal

doka53 további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek