Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu
Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu
Vintage fiók -  - Meska.hu
Vintage fiók -  - Meska.hu
Vintage fiók -  - Meska.hu
Vintage fiók -  - Meska.hu
Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu Vintage fiók -  - Meska.hu
Ezt az elegáns vintage stílusú díszt egy fából készült, kisméretű, stilizált fiókba készítettem. A fiókot alapozás után krétafestékkel festettem, majd finom csiszolás után matt lakkal kezeltem. Belsejébe száraz tűzőhabot tettem. Gipszből készítettem, egy mécsestartót, amit homokkal vontam be, majd a tűzőhabhoz rögzítettem. A homok mécses körül fehér kagylókkal, apró eukaliptusztermésekkel, festett és maratott termésekkel, valamint saját készítésű horgolt virágokkal díszítettem. Az üde zöld virágok közepébe ekrü fél gyöngyöket ragasztottam. Tartós lakás dekoráció, ami az anyaghasználat és a technikai megoldások miatt csak mérsékelten vízálló, tisztítása száraz portörlővel történjen. A balesetek elkerülése érdekében kérlek, ÉGŐ GYERTYÁT NE HAGYJ ŐRIZETLENÜL méretek: fiók:15*15*10cm teljes magasság :13cm
Összetevők

fa doboz, fonal, gipsz, kagyló, termések, izlandi zuzmó, homok, teamécses


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

virágkötés, horgolás


Jellemző
fiók, fa, horgolt, vintage, kagyló, pasztell

Színek

beige, fehér, zöld


Termékkód

3196707

Személyes átvételre Budapesten a 17. kerületben bámikor van lehetőség.
Ritkábban az Örs vezér téren, a 8. kerületben vagy Kökin (ezt vásárlás előtt egyeztessük, mert jelenleg 2 kisbabával kevkevésbé vagyunk rugalmasak :D)
Postai úton történő szállítás esetén a vásárolt terméket körültekintően csomagolom.
Előre fizetéssel bármilyen szállítási mód kérhető, ennek díját a választott szolgáltató szabja meg.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft

Készítette

Róla mondták

“A díszek megérkeztek, egyszerűen gyönyörűek! Mindenkinek csak ajánlani tudlak! Részleteiben is nagyon szép munka! Köszönöm!!!!!!”

Myhomedecor Myhomedecor

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.