Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu
Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu
Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu
Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu
Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu
Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu
Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu Festett bögrék, poharak -  - Meska.hu
Fehér kerámiabögréket díszítettem kerámiafilccel, melyet rá is égettem a pohárra, így bátran mosható. Szívesen festek egyedi kérésre is mintát. A poharak 2,5 dl-esek. Az ár bonyolultabb minta esetén változhat, megegyezés szerint.
Összetevők

bögre, filctoll


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 7 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

festett tárgyak, kerámia


Jellemző
meska, jujoboro, bögre, kávé, tea

Színek

fehér, sárga, mintás


Termékkód

2709675

Személyes átvételre Budapesten a 3.kerületben, Nyugatinál, Árpád-hídnál, Margit-hídnál lehetséges.

Mindig ajánlottan, gondosan csomagolva küldöm a megvásárolt terméket. Ha igény van rá elsőbbségivel adom fel a postán.
Természetesen a szállítás közben megsérült vásárolt terméket kicserélem, megjavítom, ha szükséges a vételárat visszatérítem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
750 Ft 1 150 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
800 Ft 1 200 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel
700 Ft 1 100 Ft

Készítette

Róla mondták

“Köszönöm szépen, hogy a szép, különleges füzettel segítettél meggyőzni kislányunkat, hogy jó lesz neki újra a suliban!:-) És köszönöm a türelmed is!”

krumplicukor

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.