Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu
Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu
Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu
Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu
Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu
Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu Címkepárna és babakocka együtt babalátogatóba -  - Meska.hu
A párna 30 x 30 cm-es, 3 rétegű. Egyik oldala mintás anyag, másik oldala pedig thermo, középen pedig vatelin található. Mivel a gyerekek szeretnek a szalagokkal játszani, ezért tökéletes a számukra. A kicsik figyelmét felkeltő színes, anyagból készült a babakocka. A gyerekek többsége szeret a játékokon a címkével játszani. Ezzel a címkés babakockával, kedvükre játszhatnak. Belsejében csörgőt tettem. Mérete 10x10 cm. A babakockát tépett vatelinnel tömtem formára. Nem csomósodik, nem megy össze, 30 fokon mosható. Minden szalagot többszörösen megerősítve varrok, így biztonságos. Késztermék,leütés és fizetés után rögtön tudom postázni.
Összetevők

pamut, vatelin, szalag, thermo


Ára

/ csomag


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

varrás


Jellemző
babalátogatóba, mókakocka, rongyi, címkekocka, címkepárna, csőrike

Színek

barna, sárga


Termékkód

3036861

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Szombathely)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény ajánlott (kb. 8-9 db maszkig)
900 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény ( ajánlott) postán marad
900 Ft 1 000 Ft

Készítette

Róla mondták

“Köszönjük szépen. Elvárásnak teljesen megfelelnek. ”

vendeg252334 vendeg252334

Egyedi rendeléseket is vállal

Ancsivarrasai további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek