Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu
Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu
Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu
Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu
Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu
Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu
Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu Babatakaró, falvédő, kép  - madaras mama, baba -  - Meska.hu
Kedves madarakkal díszített babatakarót készítettem pamutvászonból. A gépi varrás mellett kézzel is varrtam, és textilfestékkel is dolgoztam. A takarót lehet használni a baba alá is, vagy akár a falra falvédőnek, képnek. Vékony flízzel béleltem, úgyhogy amennyiben takarónak szeretnéd, akkor inkább a melegebb tavaszi és hűvösebb nyári hónapokra ajánlom. Ha falvédőnek vinnéd, akkor szívesen készítek rá a felfüggesztésre alkalmas szalagokat. Mérete: 74x78 cm.
Összetevők

pamutvászon, flíz, hímzőfonal, textilfesték


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
baba, liba, madár, lúd, pöttyös

Színek

kék, zöld, mintás


Termékkód

2889966

A szállítást lehetőség szerint mindig a vásárló igényeihez igazítom, a mindig aktuális postai és egyéb csomagküldő szolgáltatás aktuális díjtételei szerint. a foxpostos csomagküldést részesítem előnyben, kedvező ára miatt. Itt találod a foxposttal összefüggő információkat: http://www.foxpost.hu/

Amennyiben Budapestre szeretnéd a szállítást, van lehetőség arra, hogy ingyenesen megoldjuk, általában egy héten belül.

Termékeimet általában 30 fokon gépben és kézzel is, enyhe mosószeres vízben ( vagy egyéb környezettudatos megoldással) moshatod, ha ettől eltér a tisztításuk, akkor jelzem a konkrét esetben.
Amennyiben a termék mégsem nyerte el tetszésedet, és ezt a kézhezvételtől számított 5 napon belül jelzed nekem és visszaküldöd, a termék árát visszafizetem. A postaköltséget így sajnos mindketten elvesztjük, úgyhogy igyekszem, hogy ilyen ne forduljon elő.
Ha a terméket fél éven belül javítani kell, jelezd felém és kitaláljuk, hogyan orvosoljuk a problémát.
Köszönöm, hogy elolvastad a fentieket.



Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Győr-Moson-Sopron megye)
0 Ft 0 Ft
479 Ft 479 Ft

Készítette

kasdita

kasdita

Málnalekvár fagylalttal, álmodjál ma angyallal <3

5 (81)

kasdita boltja  ›

Róla mondták

“szép munka, tündéri figura”

csakanna

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.