Bevallom, míg meg nem született a lányom azt sem tudtam létezik olyan szín, hogy mályva :) Most már persze nagy kedvencünk, úgyhogy mik...

Rózsa baba

Rózsa baba leírása

Bevallom, míg meg nem született a lányom azt sem tudtam létezik olyan szín, hogy mályva :) Most már persze nagy kedvencünk, úgyhogy mikor ráleltem erre a puha mályvaszínű bársony anyagra, már láttam is a babasapit belőle.
Rózsa 38 cm magas, gyapjúval töltött kedves, ölelgetnivaló Waldorf jellegű baba. Fehér csipkés alsónadrágot, virágos pamutkarton ruhát, bársony köténykét, horgolt virággal díszített sapkát visel. Kis cipőt is horgoltam neki. Minden ruhája levehető.
Haja szálanként rögzített, gyerekbiztos, kézzel finoman fésülhető, copfba köthető. Arca hímzett.

Rózsa baba jellemzői

kézműves termék, készítette: Aledi

típus
fizikai

termékkód
804649

feltöltve
2011. március 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsa baba szállítása

Személyes átvétel előre egyeztetett időpontban 9000 Ft. vásárlás alatt csak a XVII. kerületben adott címen. 9000 Ft érték felett előre egyeztetett időpontban az Örs vezér téren is lehetséges.
Szállítás minden esetben előreutalás után. A terméket kartondobozban, biztonsági műanyag tasakban, vagy buborékos borítékban a pénz beérkezését követő 1-2 munkanapon belül adom fel.
Ha elégedetlen vagy a kapott termékkel, és 8 napon belül jelzed, és sértetlenül visszaküldöd visszautalom a termék árát. A visszajuttatás költsége téged terhel. Megnyugtatásul: erre még nem volt példa :)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 735 Ft 1 735 Ft
Foxpost automata előreutalássa 1 100 Ft 1 100 Ft
Foxpost házhozszállítással előreutalással 1 600 Ft 1 600 Ft
Postán maradó csomag S méret 830 Ft 830 Ft
Postán maradó csomag M, L méret 1 440 Ft 1 440 Ft

Rózsa baba alkotója: Aledi