Fényképes karácsonyi képeslap, üdvözlőlap - idézetes -  - Meska.hu Fényképes karácsonyi képeslap, üdvözlőlap - idézetes -  - Meska.hu
Fényképes karácsonyi képeslap, üdvözlőlap - idézetes -  - Meska.hu Fényképes karácsonyi képeslap, üdvözlőlap - idézetes -  - Meska.hu
Fényképes karácsonyi képeslap, üdvözlőlap - idézetes -  - Meska.hu
Fényképes karácsonyi képeslap, üdvözlőlap - idézetes -  - Meska.hu
Fényképes karácsonyi képeslap, üdvözlőlap - idézetes -  - Meska.hu Fényképes karácsonyi képeslap, üdvözlőlap - idézetes -  - Meska.hu
Lepd meg szeretteidet saját fényképpel ellátott egyedi képeslappal karácsonyra. Az idézetben a manókák helyett írható unokák, vagy gyerekek, attól függően kinek adjuk. De teljesen más szöveg is kérhető. A lap prémium minőségű fényes fotópapírral készül 10cmx15cm méretben. 1 db ára 1400 forint, ami magában foglalja a szerkesztést és 1db nyomtatott képeslapot. Ebből minden további nyomtatott lap 300 forint. Kérhető a képeslap digitális formában is, és akkor annyit nyomtatsz belőle amennyit akarsz. Ennek az ára is 1400 forint. A képeslaphoz szükség lesz 1 db fényképre Tőled. A kép megérkezését követő 3 napon belül én elkészítem a lapot s elküldöm digitálisan jóváhagyásra. Ezután történik a nyomtatás és postázás. Ha többet is szeretnél nyomtatva megkapni a képeslapodból, kérlek, írd meg rendeléskor hány darabot, mert azt külön fel kell raknom neked s meg kell vásárolnod a Meska szabályzata szerint. Ez alatt én persze már készítem a képeslapokat. Kérlek vedd figyelembe, hogy a színek a monitorhoz képest kicsit eltérőek lehetnek a valóságban. Kellemes karácsonyi készülődést!
Összetevők

papír


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 4 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

fotó, grafika, rajz, illusztráció


Jellemző
ajándék, nagymamának, nagypapának, fényképes, férfinak, csengő

Színek

fehér, kék, türkiz


Termékkód

2980390

Kedves Vásárló,
a rendelésed a termék árának megérkezése után legkésőbb 3. napon postára adom. De igyekszem már másnap postázni.
Kivételt képeznek ez alól a megrendelésre készülő esküvői termékek. Ennek módját a termék leírásánál találod.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
525 Ft 525 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
590 Ft 590 Ft
FoxPost automatába
599 Ft 599 Ft
FoxPost házhozszállítás
990 Ft 990 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel
235 Ft 235 Ft

Készítette

Róla mondták

“Nagyon szép munka, mind kivitelezésben, mint anyagminőségben! Bea gyors és segítőkész volt. Köszönöm!”

bognargergo88 bognargergo88

Egyedi rendeléseket is vállal

kkreabeaa további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek