Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu
Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu
Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu
Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu
Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu
Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu
Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu Többfunkciós táska pelenkázós táska -  - Meska.hu
Pihepuha Kordbársony többfunkciós táska. 32x36 cm. Cipzáras. Belül két zseb van és egy karabiner található a kulcsoknak. Bugyros fazon, hogy az össze cuccodat elnyelje. Kismamák kifejezetten szeretik, hogy variálható és hogy jól pakolható. Szabadon álló pántjai segítségével háton, oldalt és keresztben is hordható. Megkötéséhez külön küldök útmutatót. Személyesen Budakeszin vehető át. Ha színben más illene hozzád, megrendelésre is készítek személyre szabottan.
Összetevők

flíz/bélés, cipzár, kulcskarabiner, kord


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
virág, pelenkázó, pelenkázótáska, csíkos, kék

Színek

kék, csíkos


Termékkód

3134761

A lehető legkedvezőbb, aktuális szállítási módokat kerestem meg Önnek.
Személyes átvétel: Budakeszin lehetséges, egyeztetett időpontban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Pest megye)
0 Ft 0 Ft
Postai csomagautomata
890 Ft 890 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
1 400 Ft 1 400 Ft
Postán maradó küldemény előre utalással
1 030 Ft 1 300 Ft

Készítette

Róla mondták

“Szép, igényes kivitelezés! Köszönet a rugalmasságért. Már a tervezést is élveztem,hogy tényleg csak nekem, csak most... :-D És a végeredmény tökéletes!”

zizipop

belinbolt további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek