Esti borozás, hangulat, szelíd fények... Korongolt mécsesházikó áttört ablakokkal, fogantyúval. Vörösre égő agyagból korongoltam, terra...

iparművész termék, készítette: keramiko
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: agyag, máz
technika: kerámia

kerti mécsestartó

kerti mécsestartó leírása

Esti borozás, hangulat, szelíd fények... Korongolt mécsesházikó áttört ablakokkal, fogantyúval.
Vörösre égő agyagból korongoltam, terrakottán színén hagytam, felpolíroztam, így gyengéd zsírfényű fogása van.
Ha nem ég a mécses, használható szúnyogriasztó-spirál füstölésre is...

kerti mécsestartó jellemzői

iparművész termék, készítette: keramiko
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3652816

feltöltve
2020. február 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

kerti mécsestartó szállítása

A kerámia-csomagokat a Magyar Postával "törékeny" opcióval adom fel. Ez a biztosítás vállal felelősséget törés esetén a posta részéről. Személyes átvétel is megoldható Pécsett mely ingyenes, és ugyancsak átvállalom a 20 ezer ft feletti vásárlásnál is.
A csomagpontra, csomagautomatába KIZÁRÓLAG kicsi csomagokat tudok feladni sima csomagként, (méret/súly miatt) viszont ha a gondos csomagolásom ellenére sérülés keletkezik nem tudom a felelősséget vállalni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 2 490 Ft 2 500 Ft
Postán maradó küldemény előre fizetéssel 1 990 Ft 2 500 Ft
Posta csomagautomata, csomagpont 1 190 Ft 2 500 Ft

kerti mécsestartó alkotója: keramiko

keramiko
Bedő Anikó keramikus vagyok . Életem, hobbim az alkotás...
Nemcsak az agyagot bűvölöm, szeretek nemezelni, varrni, csipkét verni, tojást hímezni, mézeskalácsozni. Otthonom mégis a folyton változó, képlékeny anyag, mely megnyugtat és izgalomban tart, mint egy játék.
Használati tárgyakat szeretek elsősorban csinálni, bögréket, poharakat, tálakat. A régmúlt idő paraszti kultúra tárgyai formáival ihletnek, de a Ma életrezdüléseit, egyéni világomat is belegyúrom munkáimba. Zsűriztetek rendszeresen, de az igazi megmérettetés számomra mégis a befogadó közönség:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek