Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu Kutyás fülbevaló - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Neked készül kb. 3 munkanap alatt
Sokféle kutya alakú függővel készítek bizsu fülbevalókat! Írd meg, hogy milyet szeretnél, és megmondom, hogy el tudom-e készíteni és mikorra ! A fülbevaló alapja is választható, lehet bedugós, lógós, francia kapcsos... Fémallergiásoknak nem javasolt!
Összetevők

fülbevaló alap, függő, szerelvények


Ára

/ 1 pár


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 3 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

ékszerkészítés


Jellemző
ékszer, fülbevaló, lógó fülbevaló, bizsu, kutyás

Színek

ezüst


Termékkód

2962031

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Nyíregyháza)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
MPL Futárszolgálat előre utalással
2 490 Ft 2 490 Ft

Készítette

BolDog

"Egyedi kutyás termékek ebeknek és gazdiknak"

5 (26)

BolDog boltja  ›

Róla mondták

“A termék pontosan úgy néz ki, mint a tervezet, szép, igényes munka. Az eladó gyors, kedves és segítőkész. Több vázlat közül választhattam ki, hogy nekem melyik tetszik leginkább, ami egy nagy pozitívum. ”

JackNolen

Egyedi rendeléseket is vállal
-10%
1 200 Ft

BolDog további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek