Zsepitartó, bicikli mintás asztali zsebkendőtartó szalvéta technikával díszítve, asztaldísz, asztaldekoráció

Az asztali zsebkendőtartót párom készítette. Úgy méreteztük, hogy a nagyobb méretű zsepik is beleférjenek (belméret: 5,8cmx11cm és 14 c...

kézműves termék, készítette: Zizi82
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fenyőfa talp, rétegelt lemez, szalvéta
technika: decoupage, transzfer és szalvétatechnika

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Zsepitartó, bicikli mintás asztali zsebkendőtartó szalvéta technikával díszítve, asztaldísz, asztaldekoráció

Zsepitartó, bicikli mintás asztali zsebkendőtartó szalvéta technikával díszítve, asztaldísz, asztaldekoráció leírása

Az asztali zsebkendőtartót párom készítette. Úgy méreteztük, hogy a nagyobb méretű zsepik is beleférjenek (belméret: 5,8cmx11cm és 14 cm magas, így kb. egy fél csomag zsebkendő tárolására alkalmas). A tartót akrill festékkel fehérre alapoztam, majd szalvétatechnikával díszítettem.

Zsepitartó, bicikli mintás asztali zsebkendőtartó szalvéta technikával díszítve, asztaldísz, asztaldekoráció jellemzői

kézműves termék, készítette: Zizi82

színek

típus
fizikai

termékkód
3803151

feltöltve
2020. július 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zsepitartó, bicikli mintás asztali zsebkendőtartó szalvéta technikával díszítve, asztaldísz, asztaldekoráció szállítása

Személyes átvétel is lehetséges egy előre egyeztetett időpontban Budapesten (XI., XXII. ...... kerületben).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
FoxPost csomagautomatába 1 099 Ft 1 598 Ft
FoxPost házhozszállítással 2 400 Ft 2 850 Ft

Zsepitartó, bicikli mintás asztali zsebkendőtartó szalvéta technikával díszítve, asztaldísz, asztaldekoráció alkotója: Zizi82

Zizi82
Üdvözöllek boltomban!
Kb.5 éve kezdtem el szabadidőmben lakásdekorációs termékeket készíteni rokonok, ismerősök megajándékozására, de már gyermekkoromban is szívesen kézimunkáztam, leginkább gobelin varrással foglalkoztam.
Jelenleg a párom által készített kiegészítőket (fali és asztali zsebkendő- és szalvétatartókat) dekupázsolom, illetve egyéb asztaldíszeket is készítek egy-egy megtetsző fadarabra, bögrébe, vagy akár a magam készítette koszorú alapra. Nagyon szeretem a természetet, az állatokat, különösképpen a madarakat, így alapanyag választáskor a természet adta (száraz) virágokat, terméseket részesítem előnyben illetve a szívemhez közelálló madarak miatt az őket ábrázoló figurákat.
Az utóbbi időben rájöttem, hogy a kertünk óriásira nőtt nyírfája (a rajta megpihenő gyönyörű madarak megfigyelése mellett) több mindenhez is felhasználható alapanyaggal ajándékoz meg. Apró, letöredező gallyaiból koszorút fonhatok, a vihar során esetleg letörő nagyobb ágak gyönyörű mintázatukkal pedig többféle módon is felhasználhatóak.
Az alkotás nyújtotta öröm mellett az ismerősöktől, barátoktól kapott sok pozitív visszajelzés miatt döntöttem úgy, hogy megpróbálkozom az általam készített díszek árusításával is.
Kérlek, tekintsd meg alkotásaimat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek