Gravírozás- halas készlet -  - Meska.hu
Gravírozás- halas készlet -  - Meska.hu
Egy jeles ünnepre keresel ajándékot hotgászatot kedvelő barátodnak? Olyan meglepetéssel szeretnél menni az ünnepre amivel nemcsak örömöt, hanem maradandó emléket is adsz? Ez a pálinkás szett jó választás, hiszen mindekettő lehetőséget magában hordozza, és ráadásul használatakor emlékeztet majd az ünnepre és arra is aki ajándékba adta. A pálinkás készlet két grappa, talpas kehelyből és egy fél literes, lapos üvegből álmodtam meg, amire halas mintát gravíroztam kézzel. Az üveg kapott egy kis kabátkát, pelerint is, amit sötétkék , vastag szövetből vartam. Díszítésül királykék szalagot varrtam a szélére. A poharak szárára ebből a szalagból kötöttem masnit Így ünnepélyes megjelenést kapott a készlet. Az üvegre még kérhetsz szöveget, jókívánságot, esetleg évszámot, a poharakara nevet, ez benne van az árban, nem változtat az áron. Kosárba rakás után a Megjegyzés rovatba beírhatod a kért szöveget. A szettet viheted horgász barátodnak, rokonodnak, kollégádnak, születésnapra, nyugdíjas búcsúztatóra egyaránt.
Összetevők

üveg, kabátszövet, szalag


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Iparművész/design termék



Technika

gravírozás, pirográfia, varrás


Jellemző
gravírozás, üveg, pálinkás, halas, horgász, születésnap, exkluzív

Színek

áttetsző, fehér, kék


Termékkód

3326114

Szállítási tudnivalók
- Kártyás vásárlás és előre utalás után MPL -el házhoz.


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
MPL simán házhoz
2 470 Ft 2 470 Ft
MPL simán MOL, COOP, POSTAPONT
2 210 Ft 2 210 Ft
MPL simán CSOMAGAUTOMATA
1 435 Ft 1 435 Ft

Készítette

AranyKarika

AranyKarika

"Ha azt csinálod, amit szeretsz, az a szabadság; ha szereted, amit csinálsz, az a boldogság."

5 (120)

AranyKarika boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon meg voltam elégedve a végeredménnyel. Másoknak is szívesen ajánlom.”

keti007

Neked ajánljuk.