Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu
Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu
Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu
Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu
Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu
Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu
Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu Piros neszesszer fehér pöttyös cicával -  - Meska.hu
Te sem találsz soha semmit a táskádban? Az apróbb tárgyakat garantáltan biztos helyen tudhatod ebben a piros vászonből készült neszesszerben, amin egy kedves fehér cica mosolyog. Tarthatsz benne zsepit, sminkcuccokat, vitaminokat vagy akár az örökké elkallódó pendrive-okat. A szütyő mérete: Sz15,5 cm, M13,5 cm. Az anyaga piros munkaruhavászon, a cipzárja sötétlila. A macska 9x5,5 cm, fehér alapon fekete pöttyös pamutvászonból van, géppel tűztem a neszire. A szeme sárga műanyag gomb, a száját és az orrát narancssárga fonallal hímeztem. A farkincáját fonalból fontam és jó erősen rögzítettem az alapra. A szütyő bélése fekete alapon fehér pöttyös. A személyes átvétel Budapesten megoldható az Örs vezér terén vagy a Köki terminálban, esetleg a 2-es metró vonalán tetszőlegesen megbeszélt helyen. A neszesszert bélelt borítékban, ajánlva postázom, melynek ára: 500 Ft. A termék dohányfüst és kisállatszőr mentes helyen készült. Ha legalább két terméket rendelsz a boltomból, a postaköltséget átvállalom! Köszönöm, hogy benéztél Uhuhoz és barátaihoz! :)
Összetevők

textil, cipzár, gomb, fonal


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

varrás


Jellemző
sminktáska, cica, macska, zsepitartó, piros, fehér, pöttyös, fekete

Színek

fehér, piros, pöttyös


Termékkód

3331090

FÜLGARANCIA minden termékre.
Ha a kulcstartód akasztója elrongyolódik vagy elszakad, esetleg az Uhud bojt füle kioldódik és kócos lesz a vásárlástól számított egy éven belül, bátran küldd vissza nekem, díjmentesen megjavítom és postázom a címedre!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
500 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
650 Ft 0 Ft

Készítette

Róla mondták

“Nagyon kedves eladó, irtó cuki alkotások! Minden szuper!”

Tvik

Egyedi rendeléseket is vállal

uhuesbaratai további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek