Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu
Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu
Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu
Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu
Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu
Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu Kék virágos, pettyes csészék cukortartóval, kiöntővel -  - Meska.hu
Vörösagyagból korongoztam, majd fehér engobba merítettem az edényeket. Az első égetés után kék máz alatti festékkel díszítettem ki írókával, majd színtelen, étkezéshez használatos edényekhez gyártott kerámiamázzal égettem ki őket másodszor, 1020 fokon. A cukor vagy méztartó 4,5 dl-es, 14 cm magas és 9 cm széles. A csészék 2-2,5 dl-esek, beltartalmukkal együtt mikrózhatóak. A tányérkák átmérője 16 cm. Minden esetben gondosan csomagolom a kerámiákat. Budapesten az átvétel díjmentesen megoldható.
Összetevők

kishajmási agyag, fehér engob, kék színtest, színtelen kerámiamáz


Ára

/ garnitúra


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Népművész termék



Technika

kerámia


Jellemző
kék, fehér, kávé, méz, cukor, tányér

Színek

fehér, kék, pöttyös


Termékkód

3647728

Csomag feladás esetén arra törekszem, hogy mindig gondosan csomagoljak és ennek is köszönhetően évek óta nem érkezett törött vagy sérült kerámia a vásárlóimhoz.



Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft

Készítette

agyagos

agyagos

Agyagból a kezünkkel, az Alkotónk és a tűz erejével formálódik neked, használd és szeresd!

5 (632)

agyagos boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon igényes munka! Szépen mutat a konyhában. Gondosan becsomagolva érkezett. Köszönöm szépen.”

Lecky Judit352656

Egyedi rendeléseket is vállal

agyagos további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek