Anya-lánya nemzeti színű kitűző, kokárda

Kislányos anyukákra gondolva készítettem ezt az anya-lánya kitűzőt, gyapjúfilcből, mely káros anyagot nem tartalmaz. A nagy virág átm...

kézműves termék, készítette: Bugacfilc
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: gyapjúfilc
technika: varrás

Anya-lánya nemzeti színű kitűző, kokárda

Anya-lánya nemzeti színű kitűző, kokárda leírása

Kislányos anyukákra gondolva készítettem ezt az anya-lánya kitűzőt, gyapjúfilcből, mely káros anyagot nem tartalmaz.

A nagy virág átmérője 4,5 cm
Az ár a 2 db kitűzőre vonatkozik

Anya-lánya nemzeti színű kitűző, kokárda jellemzői

kézműves termék, készítette: Bugacfilc
anyag

technika

színek

termékkód
3332888

feltöltve
2019. február 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Anya-lánya nemzeti színű kitűző, kokárda szállítása

A megvásárolt termékeket minden esetben bélelt borítékban, ajánlott küldeményként elsőbbségivel szoktam feladni, a mindenkori postai áraknak megfelelően.
A postai díj a csomag súlyától is függ természetesen.

Személyes átvételre Mezőkövesden és Szerencsen van lehetőség.

HASZNOS:
10 000,- Ft-os vásárlási összeg fölött én állom a postaköltséget! :-)

Gubancbolt (www.gubancbolt.meska.hu) boltjával együtt tudunk postázni, így postaköltséget spórolhatsz!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 565 Ft 565 Ft

Anya-lánya nemzeti színű kitűző, kokárda alkotója: Bugacfilc

Bugacfilc
Demeter Bálintné Tünde vagyok, szakmámat tekintve gépészmérnök. Gyermekeim születése előtt mérnökként is dolgoztam, de a gyes letelte után úgy döntöttem, feladom ilyesfajta ambícióimat és a családot ?menedzselem?. Ez nem töltötte ki minden időmet, valamint a mosás, főzés, takarítás sem kötötte le teljes kapacitásomat, a kreativitás is utat tört magának. Férjem néhány évvel ezelőtt külföldi útjáról kézműves újságokat hozott nekem, és szinte természetes volt, hogy készítek a látottak alapján valami szépet. Először karácsonyfadíszekkel próbálkoztam, ami ismerőseim körében sikert aratott, buzdításuk nyomán egyre több ötletemet valósítottam meg, és már nem csak saját örömömre varrogattam, hanem eladásra is kínáltam saját tervezésű díszeimet.

Barátnőmmel Gabival (Gubanc) már van egy meska boltunk (BUGACesGUBANC), de szerettük volna, ha kicsit áttekinthetőbb formában is tudnánk árulni termékeinket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: