Zarah - tűzzománc fülbevaló (babakék)

Elegáns, nőies, könnyű viselet. A fülbevaló teljes egészében vörösrézből készült, az alapot formára vágtam, domborítottam, majd többszö...

iparművész termék, készítette: InnocentDesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: vörösréz, ékszerzománc, üveggyöngy, jáde, lápisz
technika: ékszerkészítés, tűzzománc

Zarah - tűzzománc fülbevaló (babakék)

Zarah - tűzzománc fülbevaló (babakék) leírása

Elegáns, nőies, könnyű viselet.
A fülbevaló teljes egészében vörösrézből készült, az alapot formára vágtam, domborítottam, majd többször zománcoztam.
A tetejére egy kalapált pálcát rögzítettem és virág formájú cseh üveggyöngyöt. Alján jáde, lápisz és üveggyöngyök, valamint vörösréz csigák fityegnek.
Akasztója nikkelmentes.

A fülbevaló teljes hossza kb. 7,5 cm akasztóval együtt.

Ha bármilyen kérdésed van, kérlek írj nekem belső üzenetet.

Köszönöm, hogy benéztél!

Minden ékszert apró ékszerdobozban küldök, hogy ne sérüljön szállítás közben.

Az eltérő fényviszonyok miatt a képernyőn látható szín kis mértékben elérhet a valóságtól.

Zarah - tűzzománc fülbevaló (babakék) jellemzői

iparművész termék, készítette: InnocentDesign

színek

termékkód
3565151

feltöltve
2019. november 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zarah - tűzzománc fülbevaló (babakék) szállítása

A terméket előreutalás ellenében tudom postázni. Postázás keddi és csütörtöki napokon lehetséges.
A termék árának valamint postaköltségnek bankszámlára történő jóváírása után a megvásárolt terméket 2 munkanapon belül ajánlva elsőbbséggel postázom. A termék állapotának megóvása érdekében az ékszerek apró dobozkában és buborékos borítékba csomagolva kerülnek postázásra.
A szállítás, kézbesítés során keletkezett esetleges károkért nem vállalhatok felelősséget. Bármilyen kellemetlenség esetén kérem vevőimet, hogy még az értékelés leadása előtt, elsőként velem vegyék fel a kapcsolatot és igyekszem mindkét fél számára megfelelő megoldást találni.
A viselés/tárolás közben keletkezet sérüléseket díjmentesen megjavítom, amennyiben a vevő vállalja a sérült ékszer részemre történő eljuttatását és saját költségére gondoskodik annak visszaszállításáról is.
Egyedi/utánrendelés esetén a rendeléstől való elállás nem lehetséges (kézzel készült termék esetén apró eltérések előfordulnak).
Egyedi/utánrendelés esetén a rendelt termék árát kérném előre átutalni. Egyedi/utánrendelés esetén a termék jellegéből adódóan a visszavásárlási garancia nem vonatkozik rá.
Az eltérő fényviszonyok miatt a monitoron látható színek kis mértékben eltérhetnek a valóságtól.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 700 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 3 500 Ft
FoxPost automata 800 Ft 800 Ft

Zarah - tűzzománc fülbevaló (babakék) alkotója: InnocentDesign

InnocentDesign

kérdésem van a termékkel kapcsolatban