Rózsa szappan kecsketejjel, érzékeny bőrre

Ez a rózsaszappan érzékeny , és normál bőrre készült. Az elszappanosításra kókuszolajat, , kakaóvajat és oliva olajat használtam, amely...

kézműves termék, készítette: naturica
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kókusz olaj,, kakaóvaj, olívaolaj, ricinus olaj, méhviasz, illóolaj
technika: szappankészítés

Rózsa szappan kecsketejjel, érzékeny bőrre

Rózsa szappan kecsketejjel, érzékeny bőrre leírása

Ez a rózsaszappan érzékeny , és normál bőrre készült. Az elszappanosításra kókuszolajat, , kakaóvajat és oliva olajat használtam, amelyek a bőrápolás nagyágyúi.. A rózsa bőrnyugtató hatású, érzékeny bőrre is kiváló. A kecsketej jótékony, ápoló hatása pedig Kleopátra óta ismert.
A szappan habzásáról a kókuszolaj és a ricinus olaj gondoskodik. Rózsa illatolajjal illatosítottam., amelynek nyugtató, harmonizáló hatása közismert.
Cca 90r
Pálmaolajat nem tartalmaz!

Rózsa szappan kecsketejjel, érzékeny bőrre jellemzői

kézműves termék, készítette: naturica

termékkód
3528566

feltöltve
2019. szeptember 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsa szappan kecsketejjel, érzékeny bőrre szállítása

Termékeimet bélelt (pukkanós) borítékban, postán maradó levélként küldöm. A Posta csak így veszi fel 2017-től.
Ha postán maradó küldeményként adom fel, akkor 650-1030.- ft között lesz a szállítási költség. (ajánlottan, elsőbbséggel) A súlyt a Meska nem tudja kezelni, ezért ebben a szállítási módban utólag kapod meg a költséget. Fontos! A posta nem értesít a küldemény érkezéséről, ezért kérlek a tőlem kapott küldemény azonosító számra hivatkozva érdeklődj a postán, 14 napon belül. Ezt követően a posta visszaküldi! Mostantól elérhető kedvezményes áron a GLS futárszolgálat. Ennek az ára 1250.-Ft
Kencéimet mindíg megrendelés alapján készítem, így egyedi kívánságokat is figyelembe tudok venni (illatmentes, más illat, más kiszerelés, egyéb egyedi igények pl fényvédő faktor stb) Kérlek jelezd és megbeszéljük.
Az alapanyagok hosszú (1-2 éves) szavatossági idővel rendelkeznek. Vizet nem használok a kencékhez, ezért tartósítószert se. A kencék biztonsággal eltarthatóak 6 hónapig. Ha meleg a lakásod, 25 fok feletti, javaslom hűtőszekrénybe tartani. Jó tanácsaim e-mailon megküldöm.
Ha szállítás során sérül a csomag, vagy valamelyik termék nem nyerte el tetszésedet 15 napon belül díjmentesen kicserélem, vagy vissza utalom az árát, ha visszaküldöd.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 1 030 Ft

Rózsa szappan kecsketejjel, érzékeny bőrre alkotója: naturica

Meska interjú az alkotóval »

Az Ízportán megtalálod különleges, ínyenceknek készült lekvárjaimat, amit kistermelőként állítok elő.
Regisztrációs számom: 032 T 143

Természetes alapanyagokat használok, tartósítószert, ízfokozót, mesterséges szinező anyagot nem teszek a lekvárokba. Az ősrégi, jól bevált hőkezeléssel fertőtlenítem az üvegeket, forrón töltöm bele a lekvárokat, és száraz dunsztba teszem.
Felbontás után kérlek hűtőben tartsd!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: