3db kinyitható képeslap saját fotóval - természetfotók

Saját képeimet ragasztotta, színes kartonra, és készítettem belőlük szép és egyedi képeslapokat azoknak, akik szeretnek még kézzel írni...

kézműves termék, készítette: ManocskaMazsola
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: saját fotó, karton
technika: hímzés

3db kinyitható képeslap saját fotóval - természetfotók

3db kinyitható képeslap saját fotóval - természetfotók leírása

Saját képeimet ragasztotta, színes kartonra, és készítettem belőlük szép és egyedi képeslapokat azoknak, akik szeretnek még kézzel írni levelet, köszöntést, és akik örülnek, ha szeretteik kézbe veszik levelüket, vagy akár ki is teszik, hogy gyönyörködjenek benne.
A képeslapokat borítékkal küldöm. Ha csak az egyiket szeretnéd, írj belső üzenetet!

(Pay-pal-lal is fizethet.)

3db kinyitható képeslap saját fotóval - természetfotók jellemzői

kézműves termék, készítette: ManocskaMazsola
anyag/összetevő

technika

termékkód
3637726

feltöltve
2020. január 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

3db kinyitható képeslap saját fotóval - természetfotók szállítása

Személyes átvétel Budapesten lehetséges.
A termékeket, ha postai úton kéred, ajánlva, elsőbbségi nélkül szoktam küldeni, igény szerint küldhetem ajánlás nélkül, ill. elsőbbségivel; ekkor az ár ennek megfelelően változik.
Utánvéttel is küldhetem a termékeket, de ezt az opciót nem ajánlom: drágább.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 550 Ft

3db kinyitható képeslap saját fotóval - természetfotók alkotója: ManocskaMazsola

ManocskaMazsola
SZÜLINAPI AKCIÓ
Boltom születésnapi hónapja a március, ezért márciusi vásárlóim ajándékot kapnak!

A színes filcek, színes gyöngyök és a színátmenetes hímzőfonalak ihlettek meg. Kezdetben családi használatra és barátoknak, ismerősöknek készítettem hajcsatokat, fülbevalókat, karkötőket, de most már annyi van, hogy másnak is jut. Remélem, neked is örömöt szerez majd ez a vidám, sokszor bohókás, néha pedig romantikus világ!

Továbbá néha töltök fel képeslapokat, melyek saját fotóimból készülnek. A fotózás több, mint húszéves hobby nálam.

Köszönöm, hogy erre jártál, nézz be máskor is!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: