A nyári csipke kötött blúz rózsaszín, Catania fonalból készült. Anyaga 100% pamut, ezért keményebb tapintású, tartása van. Kézzel kötöt...

kézműves termék, készítette: ktinab
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: catania fonal
technika: kötés

Rózsaszín csipke

Rózsaszín csipke leírása

A nyári csipke kötött blúz rózsaszín, Catania fonalból készült. Anyaga 100% pamut, ezért keményebb tapintású, tartása van. Kézzel kötött, csipke mintával, rövid újjal készült. "A" vonalú, elöl "V" nyakú. "S" (36-os) méretre jó. Géppel is lehet mosni, max. 40 fokon. Csinos, nőies, egyedi darab. Teljes hossza: kb. 67 cm. Mellbőség: 40 cm, csípőnél 46 cm széles.

Rózsaszín csipke jellemzői

kézműves termék, készítette: ktinab
anyag/összetevő

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3561039

feltöltve
2019. október 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsaszín csipke szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 2 500 Ft

Rózsaszín csipke alkotója: ktinab

ktinab
Üdvözlöm kedves Látogató!

Boltomban különböző gyöngyökkel és fém alkatrészekkel díszített, ásványköves és gyöngyös fülbevalókat, medálokat, nyakláncokat, karkötőket, ékszerszetteket, kulcstartókat, könyvjelzőket, kézzel kötött pulóvereket, sálakat és gobelin tájképeket talál.
Termékeimet magam készítem, saját terveim alapján.
Boltomban megtalálhatóak az egyszerű, alkalmi és exkluzív ékszerek is, valamint különböző színű és anyagú, kézzel kötött sálak, pulóverek, valamint különböző évszakokat ábrázoló keretezett tájképek.
Egyedi rendelésre, személyre szabott ékszert is készítek, a megadott egyedi ásványkombinációban, akár horoszkóp, vagy különböző gyógyhatásuk alapján.
Ékszereimet valódi ásványkövekből és gyöngyökből készítem, aprólékos munkával.
Ékszereim fém alkatrészei többnyire nikkelmentes, antiallergén anyagból készülnek.
A medálokhoz különböző színű (arany, ezüst, platina) ékszerlánc választható tetszőleges hosszúságban, delfin kapoccsal +300 Ft-ért.
Az ékszerszetteket kérésre szét tudom választani. Ha az ékszer nem nyerte el tetszését, vagy szállítás közben megsérült, szétesett, akkor két héten belül visszaküldheti, és a vételárát (postaköltségek nélkül) visszatérítem.
A megvásárolt terméket az utalás beérkezte után postázom, így egy-két napon belül megérkezhet Önhöz.
Az ásványkövek pozitív energiával töltik fel viselőjüket.
Köszönöm, hogy megtekintette termékeimet!

Horváth Krisztina (Tina)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: