Kőmozaik és Tiffany üveg felhasználásával készítettem ezt a hangulatlámpát. A lámpatestre egyenként ragasztottam fel a köveket és a mér...

kézműves termék, készítette: REMuhely
anyaga: üveglámpa alap, kőmozaik, tiffany üveg, rézfólia, ón, fúga, antikoló folyadék
technika: üvegművészet, mozaik

Mozaikos hangulatlámpa

Mozaikos hangulatlámpa leírása

Kőmozaik és Tiffany üveg felhasználásával készítettem ezt a hangulatlámpát. A lámpatestre egyenként ragasztottam fel a köveket és a méretre csiszolt üvegdarabokat, majd az egészet kifúgáztam. A tetejére Tiffany technikával forrasztottam levehető tetőt. A lámpa az égőt nem tartalmazza.

A lámpa nedves ruhával tisztítható.

A lámpa
magassága: 23 cm,
szélessége: 12 cm,
mélysége: 12 cm,
súlya: 2,6 kg

Mivel a lámpa törékeny, a személyes átvételt javaslom, amiről levélben tudunk egyeztetni.
Amennyiben csomagban szeretnéd megkapni és futár kézbesíti számodra, a pontos árat csak feladáskor tudom megadni. (Az árkalkulátor szerint 1195 Ft.)

Mozaikos hangulatlámpa jellemzői

kézműves termék, készítette: REMuhely

típus
fizikai

termékkód
3766123

feltöltve
2020. június 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mozaikos hangulatlámpa szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 935 Ft 1 935 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 935 Ft 1 935 Ft

Mozaikos hangulatlámpa alkotója: REMuhely

REMuhely
Kedves Érdeklődő!

Köszöntelek boltomban!

Sokáig törtem a fejem, mit is mondhatnék magamról, ami érdeklődésedre tarthat számot, esetleg megkönnyíti a választást.
Mint minden a Meskán megjelenő alkotó, mióta az eszemet tudom, késztetést érzek, hogy valamit létrehozzak, ami nemcsak szép, de hasznos is. Valamit, aminek értelme van, és örömet okoz másoknak is.
Remélem azt a törődést, gondolkodást és szeretetet, amit a tervezés és az elkészítés során beletettem az anyagokba, az évek múlva is sugárzik használójára.
Számtalan dolgot kipróbáltam (varrás, decoupage, tűzzománc, készítettem csipkéből lámpabúrát, kávéból, dióból adventi koszorút, süthető gyurmából ékszert stb.), néhány éve végül megtaláltam az ?igazit?. Az üveg lett az én ?titkos szerelmem?. Azóta igyekszem minél jobban megismerni, hogy kedvemre formálhassam, előcsalhassam játékosságát, ezer színben tündöklő szépségét.

Emellett arra is törekszem minden egyes darab elkészítésénél, hogy ne csak a szemet gyönyörködtesse, hanem praktikus kiegészítője lehessen otthonodnak. Találhatsz nálam lámpát, tükröt, kaspót, asztalt vagy tálcát a délutáni teázáshoz, ajtótámaszt, kerti díszt és még sok minden mást.

Arra invitállak, hogy lépj be az üveg varázslatos világába, színesítsd meg hétköznapjaid a számodra legkedvesebb termék megvásárlásával vagy akár csak nézelődj kedvedre!

Kellemes időtöltést és jó vásárlást kívánok!
Köszönöm, hogy benéztél hozzám!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek