Naptár tábla: hogy egyetlen fontos ünnep se merüljön feledésbe A naptár tábla egy öröknaptár, amely tulajdonosa számára igazi kincset ...

kézműves termék, készítette: anitaszokrenyes
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: fa, rizspapír, szatén szalag, fém szerelőkarika
technika: decoupage, transzfer és szalvétatechnika

Termék ára: 4 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Kiegészítő
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Pipacsos családi öröknaptár

Termék ára: 4 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Kiegészítő
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

Pipacsos családi öröknaptár leírása

Naptár tábla: hogy egyetlen fontos ünnep se merüljön feledésbe

A naptár tábla egy öröknaptár, amely tulajdonosa számára igazi kincset jelenthet! A kis táblácskákra felkerülhet minden fontos dátum, születésnap, névnap, évforduló. A nagy tábla alján található 12 lyuk az év hónapjait jelképezi. Ezekbe a csomagokban található szerelőkarikák segítségével annyi táblácska rögzíthető egymás alá, ahány jeles esemény van az adott hónapban. A táblácskák vékony hegyű alkoholos filctollal feliratozhatóak, a szerelőkarikák pedig egy kis fogó segítségével egyetlen mozdulattal nyithatóak ill. zárhatóak. Az egyedi tábla elkészítéséhez jó szórakozást, használatához pedig sok örömet kívánok!

A naptár tábla fából készült, 35 cm hosszú és 15 cm magas. Alapozás után fehér akril festéket vittem fel a felületre, majd rizspapírral, szalvétatechnikával díszítettem. Végül az egész tábla egy fényes lakk réteget kapott. A Családi Ünnepek felirat, valamint a hónapok nevei lézergravírozással készültek. A domináns színek a piros és a zöld. A rögzítéshez szatén szalagot fűztem rá.

A naptár táblákhoz 25 db 4 cm magas és 2,4 cm széles táblácska tartozik, melyeket fehér akril festékkel színeztem. A táblácskák egy átlátszó tasakban, szatén szalaggal a táblához rögzítve érkeznek. A kis csomag tartalmaz egy összeszerelési útmutatót is. A táblácskák egymáshoz ill. a nagy táblához szerelőkarikákkal rögzíthetőek, melyek szintén a csomagban vannak. A szerelőkarikák 8 mm-esek, ezüst színűek. A táblák vékony hegyű alkoholos filctollal tetszés szerint feliratozhatóak. Ha a táblácskák kevésnek bizonyulnak, további darabok kérhetőek.

Pipacsos családi öröknaptár jellemzői

kézműves termék, készítette: anitaszokrenyes

színek

termékkód
3681765

feltöltve
2020. március 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pipacsos családi öröknaptár szállítása

A termékek szállítása a Magyar Posta Zrt.-n keresztül történik. A szolgáltatás díja termékcsoportonként ill. darabszámtól függően, valamint a küldés módját figyelembe véve változik. Az egyes termékek szállításánál a Magyar Posta Zrt. 2017. évi díjszabása van érvényben. A pontos szállítási költségről a csomagolás után üzenetet küldök.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft

Pipacsos családi öröknaptár alkotója: anitaszokrenyes

Szökrényes Anitának hívnak, több mint tíz éve foglalkozom hobbiként kézműves ajándék- és használati tárgyak készítésével.

Bakonybélben élek, ahol a természet szeretete szinte vele születik a helybélivel. Így történt ez velem is, így a könyvírás és a fotózás mellett kézműves alkotásaimban eleinte az engem körülvevő varázslatos környezet, az erdők, a gombák, a falevelek, az apró erdei termések, a madarak, vadak bemutatására törekedtem. Kedvencem a szalvétatechnika, de imádok például hűtőmágnest készíteni fakéregre erdei bogyókból, makkokból, tobozokból, egyéb termésekből, vagy ezekkel díszíteni, keretezni a fotóimat.

Bár az általam készített termékek sora mára nagyban bővült, de a legkedvesebb alapanyag, a fa szeretete megmaradt. Jelenleg leginkább ilyen fa alapanyagokat díszítek szalvétatechnikával, de az ajándéktárgyakat próbálom úgy készíteni, hogy ha valaki rájuk néz, vagy kézbe veszi őket, a fa "érzése" megmaradjon. Ezért az alkotásaimat leggyakrabban pasztellkrétával színezem.

Legszívesebben naptár táblákat, díszdobozokat, babaköszöntő dobozokat készítek, de nagy örömömet lelem az újabb és újabb ajtó- és ablakdíszek, konyhai tárolók, teaházak, papírzsebkendő- és fűszertartók, lakásdekorációs elemek elkészítésében is.

A kézművesség mára nem csak a hobbim, de az életem lett. Az általam készített termékekben benne van minden szeretetem az alkotás és a természet iránt. Remélem, másnak is átadhatok belőle!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: