Természetes száraz növényi részekből rusztikus karácsonyi stílusban készített adventi koszorú/ doboz, melyet pasztel színű prémes doboz...

kézműves termék, készítette: thefifthseason
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: szalma, gömb, gyertya
technika: virágkötés

Pasztel dobozos adventi koszorú

Pasztel dobozos adventi koszorú leírása

Természetes száraz növényi részekből rusztikus karácsonyi stílusban készített adventi koszorú/ doboz, melyet pasztel színű prémes dobozba helyeztem fenyő ihletésű gyertyákkal.

A koszorú egyedi darab, csak 1 darab készült belőle (1 db rózsaszín és 1 db fehér dobozos)

Szuper ajándékötlet szülinapra, Mikulásra, lakás/házavatóra (télen) és egyéb alkalmakra.

A gyertyák cserélhetők, így gondosan elcsomagolva a következő karácsonykor is díszítheti az asztalodat.

Mérete: kb. 20 cm

A terméket gondosan csomagolva, pufifóliával bélelt dobozban adom át neked, a csomagolás diját az ár tartalmazza.

Több termék vásárlása esetén a szállítási költség a termékek súlya miatt eltérhet a lent megadott-tól (megadott szállítási költség: becslés alapján), kérlek, hogy fizetés előtt vedd fel velem a kapcsolatot.

Pasztel dobozos adventi koszorú jellemzői

kézműves termék, készítette: thefifthseason
anyag/összetevő

technika

termékkód
3579451

feltöltve
2019. november 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pasztel dobozos adventi koszorú szállítása

A megvásárolt termékeket személyesen Budapesten lehet átvenni.

Szállítás a FOXPOST, POSTA és futárszolgálatok igénybevételével lehetséges.
Mivel a termékek különböző súlyúak, ezért pontos összeget csak konkrét termékre tudok mondani. Ezzel kapcsolatban vedd fel velem a kapcsolatot emailben, itt a meska.hu-n.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 090 Ft 4 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 090 Ft 4 000 Ft
Foxpost 1 399 Ft 2 800 Ft

Pasztel dobozos adventi koszorú alkotója: thefifthseason

thefifthseason
Kedves Látogató!

Dia vagyok, könyvelői főállásom mellett vállalkozóként virágkötészettel foglalkozom.

Mindig is szükségét éreztem, hogy valami kreatívat csináljak és lassan 2 éve rátaláltam a nagy szerelemre, a virágkötészetre. Ha ezzel foglalkozok nem számít semmi más, teljesen flow-ban vagyok, csak én és az alkotásom...

A virágkötészetről mindenkinek a sok szép, illatos virág jut eszébe és a szép csokrok, de a színfalak mögött ez kemény fizikai munka, sok ragasztópisztolyos megégetett ujjal, egyedi dekorációk felkutatásával és sok sok szervezéssel. És mégis, ha ezt csinálom megszűnik körülöttem a világ és ha a kész alkotásomra ránézek és azt gondolom, hogy annyira jó lett, hogy nem akarom odaadni senkinek, akkor tudom, hogy tetszeni fog Neked, kedves Vásárlónak.

Az a megelégedettség, öröm és pozitív visszajelzés, amit az átadáskor és a megajándékozottaktól kapok olyan energiát ad, amitől a kreativitásom újabb és újabb lendületet kap.

Szeretek különböző, új irányzatokat kipróbálni, szeretem ha a vásárló olyan merész színkombinációt szeretne, amit eddig még nem készítettem, vagy más stílust céloz meg, mert ezáltal fejlődök és újabb szerelmek születnek.

Az alkotás közben sokat gondolok a megrendelőre / a megajándékozottra és így egy hullámhosszra kerülök az alkotással, a végeredmény pedig egy személyre szabott szívvel-lélekkel készített kompozíció lesz.

Nézd meg a termékeimet és ha megtetszik valamelyik, akkor vedd fel velem a kapcsolatot, mondd el hogy kinek szeretnéd, milyen alkalomra, milyen színvilágban, a többit pedig bízd rám! :)

Köszönöm, hogy meglátogattad az oldalam!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: