KLIMT csigái - tűzzománc fülbevaló

Inspirációk - Gustav Klimt. Kis tekervényes indáit, csigavonalait egy különleges formájú tűzzománc fülbevalóra álmondtam meg. Alapja ké...

iparművész termék, készítette: InnocentDesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: vörösréz, ékszerzománc, antikolt szerelék, onix
technika: ékszerkészítés, tűzzománc

KLIMT csigái - tűzzománc fülbevaló

KLIMT csigái - tűzzománc fülbevaló leírása

Inspirációk - Gustav Klimt.
Kis tekervényes indáit, csigavonalait egy különleges formájú tűzzománc fülbevalóra álmondtam meg.
Alapja kézzel formázott vörösréz.
Egy antikolt, nikkelmentes fülbevalóakasztóra tettem, alján apró csiszolt onix kövek emelik ki a zománc fekete fényét.
A réz részeket antikoltam, políroztam.
Hétköznapi és alkalmi viseletre egyaránt alkalmas, egyedi darab.
A fülbevaló teljes hossza 8 cm.

Az eltérő fényviszonyok miatt a monitoron látható szín kismértékben eltérhet a valóságtól.

Boltomban hozzáillő nyakláncot és gyűrűt is találsz.

KLIMT csigái - tűzzománc fülbevaló jellemzői

iparművész termék, készítette: InnocentDesign

színek

termékkód
3520276

feltöltve
2019. november 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

KLIMT csigái - tűzzománc fülbevaló szállítása

A terméket előreutalás ellenében tudom postázni. Postázás keddi és csütörtöki napokon lehetséges.
A termék árának valamint postaköltségnek bankszámlára történő jóváírása után a megvásárolt terméket 2 munkanapon belül ajánlva elsőbbséggel postázom. A termék állapotának megóvása érdekében az ékszerek apró dobozkában és buborékos borítékba csomagolva kerülnek postázásra.
A szállítás, kézbesítés során keletkezett esetleges károkért nem vállalhatok felelősséget. Bármilyen kellemetlenség esetén kérem vevőimet, hogy még az értékelés leadása előtt, elsőként velem vegyék fel a kapcsolatot és igyekszem mindkét fél számára megfelelő megoldást találni.
A viselés/tárolás közben keletkezet sérüléseket díjmentesen megjavítom, amennyiben a vevő vállalja a sérült ékszer részemre történő eljuttatását és saját költségére gondoskodik annak visszaszállításáról is.
Egyedi/utánrendelés esetén a rendeléstől való elállás nem lehetséges (kézzel készült termék esetén apró eltérések előfordulnak).
Egyedi/utánrendelés esetén a rendelt termék árát kérném előre átutalni. Egyedi/utánrendelés esetén a termék jellegéből adódóan a visszavásárlási garancia nem vonatkozik rá.
Az eltérő fényviszonyok miatt a monitoron látható színek kis mértékben eltérhetnek a valóságtól.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 700 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 3 500 Ft
FoxPost automata 800 Ft 800 Ft

KLIMT csigái - tűzzománc fülbevaló alkotója: InnocentDesign

InnocentDesign

kérdésem van a termékkel kapcsolatban