Egy jópofa kis rókás kiegészítőt horgoltam, mellyel feldobhatod a táskád, vagy a kulcsaid őrzője is válhat belőle. A róka elkészítéséh...

kézműves termék, készítette: beaDapple
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamut fonal, fagolyó, kulcstartó karika
technika: horgolás

Róka-móka kulcstartó/táskafityegő

Róka-móka kulcstartó/táskafityegő leírása

Egy jópofa kis rókás kiegészítőt horgoltam, mellyel feldobhatod a táskád, vagy a kulcsaid őrzője is válhat belőle.

A róka elkészítéséhez minőségi pamutfonalat, és natúr fagolyókat használtam. A tömőanyag szintetikus, nem allergizál.

Méretei: a róka 15 cm hosszú, a fejénél 5 cm széles.

Róka-móka kulcstartó/táskafityegő jellemzői

kézműves termék, készítette: beaDapple

technika

termékkód
3550071

feltöltve
2019. december 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Róka-móka kulcstartó/táskafityegő szállítása

ÉKSZEREIMET ajánlottan, elsőbbséggel, és alaposan becsomagolva postázom a mindenkori postai díjszabás szerint, hogy biztonságban, és gyorsan eljussanak a vásárlókhoz.

A vételár beérkezését követően, lehetőség szerint még aznap, vagy legkésőbb másnap postázok. A feladásról emailben értesítem a vásárlóimat, hogy tudják, mikor számítsanak a csomag érkezésére.

Személyes átvételre SZEGEDEN van lehetőség.

A HORGOLT állatkák szállítása:
-a Posta jelentősen emelte árait, ezért javasolt Postán maradóként kérni a szállítást, így a régi áron, levélként el tudom küldeni a terméket az érvényes díjszabás szerint
-ha az előző megoldás nem felel meg, postai csomagként is fel tudom adni a mindenkori díjak szerint
-akinél elérhető Foxpost csomagautomata, érdemes azt választani, mert jóval kedvezőbbek az árai

UTÁNVÉTTEL NEM POSTÁZOK!

Ha a termékkel bármilyen gond lenne, kérlek minél előbb jelezd, hogy orvosolni tudjuk a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Foxpost-csomagautomatába 800 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény-Postán maradó 800 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény-csomag házhozszállítás 1 630 Ft 1 630 Ft

Róka-móka kulcstartó/táskafityegő alkotója: beaDapple

beaDapple Meska interjú az alkotóval »

Kedves látogató, üdvözöllek Dalma horgolt-, és gyöngy biroDalmában!

Boltomban, egyedi, kézzel készített gyöngyékszereket, illetve horgolt állatkákat és kiegészítőket találhatsz, remélem elnyerik tetszésedet!

Mostanában új "szerelmem" a horgolás, így alakult meg 'Dalma horgolt biroDalma' . Imádom, hogy rengeteg lehetőséget rejt ez a technika az amigurumiktól kezdve a ruhákon át a lakásdekorációkig! Ha egyedi elképzelésed van, keress bátran üzenetben!

Természetesen régi kedvencemet a gyöngyfűzést sem felejtettem el, ezért még mindig megtalálhatjátok boltomban a már jól megszokott egyedi ékszereket.

Ha kérdésed van, nyugodtan írj, vagy ha megtetszik valami, de változtatnál rajta, szólj, és keresünk megoldást!

Az ékszereket ajánlva adom fel, buborékos borítékban, hogy a lehető legkevésbé legyenek kitéve az ütődéseknek.

A horgolt termékeket méretük miatt Postán maradóként, Foxpost csomagküldővel , vagy futárszolgálattal tudom küldeni az aktuális díjszabás szerint.

Személyes átvételre Szegeden van lehetőség.

Jó nézelődést!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek