Orgonit energia és fogyókúra türkinit és korall ásványgyöngy nyaklánc

Kerek és ovális, lapos türkiz, 6 mm-es ásványgyöngyökből láncot fűztem, erre akasztottam a saját készítésű orgonit medált. A medálban k...

kézműves termék, készítette: blueklarion
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: ásványgyöngy, korall, gyanta, lánc, orgonit, medál, türkiz, alumínium, forgács
technika: ékszerkészítés, gyöngyfűzés, gyöngyhímzés

Orgonit energia és fogyókúra türkinit és korall ásványgyöngy nyaklánc

Orgonit energia és fogyókúra türkinit és korall ásványgyöngy nyaklánc leírása

Kerek és ovális, lapos türkiz, 6 mm-es ásványgyöngyökből láncot fűztem, erre akasztottam a saját készítésű orgonit medált. A medálban különleges formájú türkiz ásvány lapok között egy korall díszeleg, alumínium forgáccsal fejtik ki a hatásukat
A nyaklánc hossza kb. 70 cm

A színek kismértékben eltérhetnek.

A műgyanta szilárdulás közben valamelyest összezsugorodik, ezáltal a belül lévő kvarckristályra állandó nyomást gyakorol, így fejtve ki jótékony hatását. Az orgonit nem csak megszünteti a káros energiákat, hanem pozitív energiává alakítja azokat és örökké használható.
Korall hatása gyökér-csakrára: A vörös korall energiával tölti fel a szervezetet és segíti a vérképzést. Szilárdságot kölcsönöz, ugyanakkor rugalmasságot is ad, ami azt jelenti, hogy cselekedeteinkben hűek tudunk maradni, de mégis tovább tudunk haladni az életutunkon.
A türkiz támogatja a fogyókúrát, lenyugtatja az idegeket, de ezzel egy időben energiával tölti fel a szervezetet. Gyógyítja a torok problémáit, a gégét, a pajzsmirigyet és javítja a kommunikációt. Véd a vírusos megbetegedések ellen, csökkenti az ízületi gyulladásokat, semlegesíti a túlsavasodást, enyhíti a reumát és a gyomor panaszokat. Serkenti az izmok fejlődését, fokozza az agyi funkciókat, növeli a kreativitást. Fájdalomcsillapító, méregtelenítő hatása van és védi az egész szervezetet.

Orgonit energia és fogyókúra türkinit és korall ásványgyöngy nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: blueklarion

színek

termékkód
3620570

feltöltve
2020. január 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Orgonit energia és fogyókúra türkinit és korall ásványgyöngy nyaklánc szállítása

Személyes átvétel Székesfehérváron lehetséges.

10000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítás ingyenes.

A termékeket alaposan, körültekintően csomagolva küldöm. A postai szállítás során felmerülő problémákért felelősséget nem vállalok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai levél küldemény ajánlott előre fizetéssel 550 Ft 590 Ft
Postai levél küldemény elsőbbségi, ajánlott előre fizetéssel 800 Ft 890 Ft
Postai csomag küldemény ajánlott előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
FOXPOST automata előre fizetéssel 980 Ft 980 Ft

Orgonit energia és fogyókúra türkinit és korall ásványgyöngy nyaklánc alkotója: blueklarion

blueklarion

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek