Irattartó, zsebes faliszőnyeg - otthon & lakás - lakástextil - szőnyeg - Meska.hu Irattartó, zsebes faliszőnyeg - otthon & lakás - lakástextil - szőnyeg - Meska.hu
Irattartó, zsebes faliszőnyeg - otthon & lakás - lakástextil - szőnyeg - Meska.hu Irattartó, zsebes faliszőnyeg - otthon & lakás - lakástextil - szőnyeg - Meska.hu
Irattartó, zsebes faliszőnyeg - otthon & lakás - lakástextil - szőnyeg - Meska.hu
Irattartó, zsebes faliszőnyeg - otthon & lakás - lakástextil - szőnyeg - Meska.hu
Irattartó, zsebes faliszőnyeg - otthon & lakás - lakástextil - szőnyeg - Meska.hu Irattartó, zsebes faliszőnyeg - otthon & lakás - lakástextil - szőnyeg - Meska.hu
100% ausztrál merinói gyapjúból nemezeléssel készítettem ezt a zsebes faliszőnyeget. Mindenféle levélnek, papíroknak, befizetendő csekkeknek, vagy akár kincseknek is ideális. Mérete 70 cm x 45 cm. Bármilyen más motívummal, vagy motívum nélkül más színekben és méretben is rendelhető. (Az ár a méret függvényében változik.) Ez a darab dióval festett barna. A zsebeket kézzel varrtam fel.
Összetevők

gyapjú


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 14 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

nemezelés, varrás


Jellemző
otthon & lakás, lakástextil, szőnyeg, faliszőnyeg, tároló, zsebestároló, csodaszarvas, nemezszőnyeg, nemez

Színek

barna


Termékkód

3218166

A szállítást GLS-sel, vagy postai csomagként tudom megoldani, előre utalás után, vagy utánvéttel.
Személyes átvétel Zamárdiban vagy környékén lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Somogy megye)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény utánvéttel
2 640 Ft 2 640 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel
1 690 Ft 1 690 Ft

Készítette

Róla mondták

“Nagyon szép szett. Kedves, gyors, megbízható, pontos eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom!”

haklikb

Egyedi rendeléseket is vállal

karadiszilvia további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek