Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu
Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu
Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu
Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu
Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu
Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu
Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu Titokzatos éj : ) - tűzzománc fülbevaló -  - Meska.hu
Ez a név jutott eszembe a munkám végeredményét látva. : ) Egészen másképp terveztem, más színekkel képzeltem ezt a fülbevalót, de hiába, a tűz másként alakította. Ezért gondoltam egyet, s ezek után már konkrét tervek nélkül, szabadon, az érzéseimre hagyatkozva igyekeztem kihozni valamit a "rontott" darabból. Mire elkészült, már nem így vélekedtem róla. Ellenkezőleg, hálás voltam a tűznek, mert egy teljesen misztikus hatású, szépséges kiegészítőt segített nekem varázsolni.. A fülbevaló átmérője 2,9 cm, a hossza akasztó nélkül, az éjkék gyönggyel együtt 4,8 cm. Nem mindennapi fülbevaló, ezért csodás ajándék lehet! Aki nem hiszi, próbálja csak ki!
Összetevők

rézlemez, iszapzománc, ékszerzománc, fülbevaló akasztó, gyöngy


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

tűzzománc


Jellemző
egyedi, dekoratív, elegáns, nőknek, lányoknak, ajándék, különleges, misztikus, varázslatos, éjkék, tűzzománc

Színek

kék, réz


Termékkód

3640988

Az alább megadott szállítási díjak csak az ékszerekre érvényesek! Tűzzománckép vásárlása esetén a csomagfeladás díja (egy kép esetén): 3000 Ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
500 Ft 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
600 Ft 800 Ft

Készítette

andreart

andreart

Hiszek abban, hogy aki szép dolgokkal foglalkozik, azt rossz szándék nem vezérelheti.

5 (343)

andreart boltja  ›

Róla mondták

“Az eladó pontos, lelkiismeretes, segítőkész. A csomagolás nagyon gondos. A termék pedig gyönyörű. Szívből ajánlom.”

ulibka

Egyedi rendeléseket is vállal

andreart további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek