Plexi. Imádni való kismacska mintás KULCSTARTÓ és táskadísz, egyedi minta alapján - Akril kulcstartó

Egyedi elképzelés szerint terveztem a mintát akrilkulcstartóra. Cuki macskát rajzoltam szemből, nagy szemekkel, hátoldala galaxis mint...

kézműves termék, készítette: Ryuume
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: plexi, akril, tinta
technika: festészet, fotó, grafika, rajz, illusztráció

Plexi. Imádni való kismacska mintás KULCSTARTÓ és táskadísz, egyedi minta alapján - Akril kulcstartó

Plexi. Imádni való kismacska mintás KULCSTARTÓ és táskadísz, egyedi minta alapján - Akril kulcstartó leírása

Egyedi elképzelés szerint terveztem a mintát akrilkulcstartóra.
Cuki macskát rajzoltam szemből, nagy szemekkel, hátoldala galaxis mintával festettem ki.
Macskásoknak és galaxis kedvelőiknek kötelező darab.

Mindkét oldala mintás, felemás mintával. A minta két akril lap között helyezkedik el. Védőfóliával van bevonva (könnyen leszedhető)

Anyag: akril
Méret: 6cm a forma, 4,5cm a kulcstartó rész

Táskadísznek és kulcstartónak is teljesen jó.

Postázás: Buborékos borítékban történik a feladás, mindegyik kulcstartót boop fóliába teszem bele.
Személyes átvételre BUDAPESTEN van lehetőség, privát üzenetben történő előzetes egyeztetés alapján.

Bármi kérdésed felmerülne, írj privát üzenetet!
Fruzsi

Plexi. Imádni való kismacska mintás KULCSTARTÓ és táskadísz, egyedi minta alapján - Akril kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: Ryuume
anyag/összetevő

színek

termékkód
3644577

feltöltve
2020. február 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Plexi. Imádni való kismacska mintás KULCSTARTÓ és táskadísz, egyedi minta alapján - Akril kulcstartó szállítása

Személyes átvétel: Budapest.
Postázás!

Festmény: Buborékos borítékban történik a feladás, mindegyik kép mellé kartont helyezek bele, ezzel is biztonságosabbá téve a postázást.
Ékszerek: Buborékos borítékban történik a feladás, mindegyik darabot, külön boop fóliába csomagolom bele.
Ajándék tárgyak: A kisebb termékek buborékos borítékban történik a feladás, mindegyiket boop fóliába csomagolom bele.
Textil termékek: Mérettől függő. Buborékos boríték és kartondoboz.
Kartondoboz esetén csomagfeladási költségekkel jár.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 920 Ft 920 Ft

Plexi. Imádni való kismacska mintás KULCSTARTÓ és táskadísz, egyedi minta alapján - Akril kulcstartó alkotója: Ryuume

Ryuume
Minden kedves érdeklődőt köszöntök!

Saját készítésű festményeimet és termékeimet lehet megvásárolni.
Akrillal készítem a képeim nagy részét, de az olajfesték színeivel és az akvarell sajátos technikájával is szeretek játszani. Most jelenleg a kedvenc témámban készítem a képeimet, a fantáziával teli GALAXIS! Mindegyik képem egyedi és érzéssel teli, imádom amikor a színekből és a foltokból kirajzolódik a kész alkotás.
- Egyedi rendelést is vállalok. -

Termékeim lelkét a festményeim mintái adják meg!
Amik közül válogathatsz:
- Üveglencsés ékszerek
- Kitűzők, füzetek
- Matricacsomagok
- Hűtőmágnesek
- Akrilkulcstartók
- Tornazsákok
- Díszpárnák
Mindegyik gondosan kiválasztott termékanyagból készül és minőségi nyomattal rendelkeznek.

Találd meg te is kedvencedet!

"Az űr megannyi csodát tartalmaz, neked csak meg kell őket találni"

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek