Akvamarin ásványkarkötő pajzsmirigyre és hormonháztartásra

Rendkívül szép ásvány, mivel több árnyalatban létezik- kéktől a zöldig- igyekeztem úgy válogatni az ásványokat, hogy egy kék egy zöld á...

kézműves termék, készítette: rdgm
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: akvamarin, acél köztes, gumis damil
technika: ékszerkészítés, gyöngyfűzés, gyöngyhímzés

Akvamarin ásványkarkötő pajzsmirigyre és hormonháztartásra

Akvamarin ásványkarkötő pajzsmirigyre és hormonháztartásra leírása

Rendkívül szép ásvány, mivel több árnyalatban létezik- kéktől a zöldig- igyekeztem úgy válogatni az ásványokat, hogy egy kék egy zöld árnyalatú legyen, sorban. Középre polygon csiszolású akvamarin került. Az ásványok 8 mm-esek ,kész méret kb 18 cm, ami kb 16-17 cm csuklóra lehet jó, gumis damilra fűztem, acél fém korongokat használtam hozzá.

Az Akvamarin rendkívül szép és nagyon erős gyógyhatású ásvány, a bátorság köve. Az akvamarinról ősi legendák szólnak, hogy hordozóját gazdaggá és boldoggá teszi. A hagyományok szerint segít megkülönböztetni az igazat a hazugságtól, a barátot, az ellenségtől.

A torokcsakra köve, segíti a kommunikációnkat, önkifejezésünket. Az akvamarin enyhíti a szénanátha és az autoimmun-betegségek tüneteit és jótékonyan hat a szem problémákra. Enyhíti az érzelmi problémákat, a depressziót. Jótékony hatással van a pajzsmirigyre és szabályozza a hormonháztartást. Növeli a test energiáját, békét és szellemi megtisztulást nyújt. Segíti az anyagcserét, a lép és a máj normális működését.

Akvamarin ásványkarkötő pajzsmirigyre és hormonháztartásra jellemzői

kézműves termék, készítette: rdgm
anyag/összetevő

színek

termékkód
3653859

feltöltve
2020. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Akvamarin ásványkarkötő pajzsmirigyre és hormonháztartásra szállítása

Az általam készített termékekre 3 hónap garanciát vállalok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 560 Ft 560 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 610 Ft 610 Ft

Akvamarin ásványkarkötő pajzsmirigyre és hormonháztartásra alkotója: rdgm

rdgm
Üdvözlök mindenkit az oldalamon!
Nagyon régen regisztráltam már erre, a csodás kézműveseket felvonultató oldalra,mindig csodáltam az egyedi alkotásokat. Ez engem is inspirált arra, hogy én is belecsöppenjek ebbe a világba. Beleszerettem az ásványokba, és hogy még jótékony hatása is van, az már csak hab a tortán. :)
Hobbi szinten készítem a karkötőimet, tükrözve ezzel a saját stílusomat, ízlésemet- remélem, hogy sokaknak megtetszenek az alkotásaim.
Ha van egyedi elképzelésed, hogy milyen ékszert szeretnél, bátran vedd fel velem a kapcsolatot, elkészítem számodra álmaid vágyát!
Bármelyik karkötőhöz kérhetsz fityegőt, csak írd meg, és kiválasztjuk a megfelelőt számodra. Általában 8 mm-es ásványokból készítem az ékszereket,de előfordul,hogy 6 és 10 mm-es ásvány is szerepel díszítésként. Ha valami nem egyértelmű számodra, kérlek inkább kérdezd meg,nagyon szívesen válaszolok. A karkötőméret kiválasztásánál vedd figyelembe, hogy itt a kész méretek vannak feltüntetve, pl.ha a kész méret 17 cm, akkor az kb. 15-16 cm-es csuklóra lesz jó. 20 cm csuklóméret felett az alapár változik, ezt vedd figyelembe +500 ft-tal kerül általában többe , ha ennél nagyobb méretre van szükséged, kérlek jelezd ezt felém a vásárlás előtt, ez természetesen a férfi karkötőkre nem vonatkozik.
Ajándékdoboz korlátozott számban kérhető az ékszerekhez, kérlek előtte egyeztessünk, hogy van-e az alkalomra megfelelő darabom.

A kristályok szépsége és ereje felpezsdítheti energiáinkat és tartalmasabbá a mindennapjainkat. :))

Ha személyes átvételt szeretnél,előtte mindenképp szükséges egyeztetés.

Befejezésül,pár jó tanács az ásványékszerekkel kapcsolatban:

1. Ha karkötőt rendelsz, a csuklódat, kérlek pontosan mérd meg, ugyanis csak így tudok számodra megfelelő méretű karkötőt készíteni. Én ehhez a mérethez kb 1-1,5 esetenként 2 cm-t adok hozzá,ez lesz a te kész karkötő méreted.
2. Ezek az ásványok kényes darabok, kérlek vigyázz rájuk, ne tedd ki magas hőmérsékletnek, illetve túl hidegnek, ha lehet ne ebben mosogass illetve tisztálkodj.
3. Ha úgy érzed "piszkos" a karkötőd hideg vízzel tisztíthatod, de finoman törölgesd meg. Vannak ásványok, amik nem kedvelik a vizet, füstülő, telihold fénye, stb ezek a tisztítási módok is érvényesek. Vedd figyelembe, hogy a felhasznált strasszos köztesek ( kivétel rozsdamentes acél ) nem minden esetben viselik jól a vizes tiszítást.

Ha betartod ezeket a használati utasításokat, biztosan sokáig élvezheted a karkötődet. Köszönöm,hogy benéztél hozzám, és elolvastad. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek