A csendeskönyv egyik választható oldalát láthatod itt. A gombolás, csatolás csínját-bínját tanulhatja meg a kisgyerek ezen játék segíts...

kézműves termék, készítette: Hatmano
rendelésre készül, elkészítési idő: ~20 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pamutvászon, gyapjúfilc
technika: foltberakás, varrás

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Csendeskönyv-VÁR oldal

Csendeskönyv-VÁR oldal leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A csendeskönyv egyik választható oldalát láthatod itt. A gombolás, csatolás csínját-bínját tanulhatja meg a kisgyerek ezen játék segítségével.

A csendeskönyv kreatív módon fejleszti a kisgyermeket a különböző technikákkal történt elemrögzítések (mágnes, gomb, tépőzár, dekorgumi, csipesz, patent) használata során.
Minden oldalon külön készségfejlesztő, kéz-szem koordinációs gyakorlatok, játékok találhatok.

A könyv oldalait te magad is összeválogathatod, fontos azonban, hogy a könyv páros számú oldalból álljon, csak így tudom elkészíteni.

Egyedi kérésre gyermeked nevét a borítólapra applikálom. :)

Anyaga filc és pamutvászon.
Mérete 20*18 cm.

A postaköltségen természetesen az egész könyv feladási díját értem.

Első Csendeskönyvemet Hunornak, kisfiamnak készítettem. Izgalommal tervezgettem, ötleteltem, szabtam-varrtam. Tudtam, hogy a járművekkel le fogom venni a lábáról. Így is lett. Nagyon- nagyon örült születésnapi ajándékának, és leírhatatlan a boldogság, ami tükröződik rajta mind a mai napig, mikor kézbe veszi, rakosgatja, szerepjátékokat játszik vele teljes beleéléssel. Ha utazunk, a hátizsák tartozéka, ha várakozni kell, mindig kéznél van, és persze a játszós szőnyegen is jó társ.

Egyedi megrendelésre készítem a Csendeskönyveket, az elkészítés ideje a rendelések számától függően 2-4hét.

Csendeskönyv-VÁR oldal jellemzői

kézműves termék, készítette: Hatmano
anyag/összetevő

termékkód
3285256

feltöltve
2020. március 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csendeskönyv-VÁR oldal szállítása

Termékeimet a vásárlókkal történt egyeztetést követően a biztos célba érkezés érdekében ajánlva vagy elsőbbségivel ajánlva adom postára. Mivel a szállítási díjat befolyásolja a küldemény súlya is, ezért a megadott postaköltség tájékoztató jellegű. Személyes átvételre Győrben van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
1 620 Ft 1 620 Ft

Csendeskönyv-VÁR oldal alkotója: Hatmano

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek