Gondosan csiszolt fenyő deszkára akrillal festett képecske. Felülete matt lakkal kezelt. Mérete 20x11,3 cm. A kép hátulján lyukat talál...

képzőművész termék, készítette: uruborkak
anyaga: fa, akril, matt lakk
technika: festett tárgyak, festészet

A pöttyös esernyő

A pöttyös esernyő leírása

Gondosan csiszolt fenyő deszkára akrillal festett képecske. Felülete matt lakkal kezelt. Mérete 20x11,3 cm. A kép hátulján lyukat találsz, így egyből fel tudod akasztani.

Juli, a rózsaszín űruborka alig várta, hogy végre eleredjen az eső, és kipróbálhassa új pöttyös esernyőjét. :)

Kedves, és szeretetet hordozó Juli űruborka keresi azt a kisgyereket, akinek szobájába beköltözhet. Juli megvéd, és szép álmokat hoz!

Az űruborkákról olvashatsz bővebben a bemutatkozó írásomban.
Szeretettel ajánlom ajándékba gyerekeknek, vagy gyermeklelkű felnőtteknek!
Magdi

A pöttyös esernyő jellemzői

képzőművész termék, készítette: uruborkak
anyag/összetevő

termékkód
3685975

feltöltve
2020. március 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

A pöttyös esernyő szállítása

Személyes átvétel Solymáron, és Budapesten a II. illetve a VII. kerületben, előzetes egyeztetés alapján.
A terméket légpárnás borítekban kapod meg, hogy ne sérüljenek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 900 Ft 900 Ft
Foxpost előre fizetéssel 25 kg -ig 999 Ft 999 Ft

A pöttyös esernyő alkotója: uruborkak

uruborkak
Hegyi Magdi vagyok.

Animáció szakon végeztem a MOME-n, rendeztem mesesorozatot, mint Gyerekdalok és Mondókák. Aztán egyszer csak született egy kisfiam. És vele együtt születtek meg az űruborkák. Nyolc éve tartó- csúnya szóval- projekt. Mert nem fedi a valóságot. Az életemről, az érzéseimről, a kisfiammal való kapcsolatomról szóló történetek, rajzok, képek. Mert rajzolni jó! Aztán egyre több, és több minden lett. Először tollrajzok, festmények, aztán mesekönyv, majd animációs sorozat első epizódja. Remélem, és bízom, hogy halad és folytatódik. Igy kell lennie, hiszek bennük, itt vannak!

Az űruborkák különleges lények. A Rozi bolygóról érkezek azzal a céllal, hogy megtanítsanak bennünket embereket a szeretetbuborék fújás tudományára. Mert hogy ilyen van! Láthatatlan, hajszál vékony buborékok, tele imákkal, szeretettel. Ez kell nekünk! Hogy jobb legyen, hogy fény legyen! Hogy újra épülő és szépülő Föld legyen!

Az űruborkák mellett feléledt bennem a festés és írás iránti vágy is. Második kisfiam ezt hozta.
Az alkotás számomra minden. Szabadság, vidámság, vagy akár szomorúság, nehéz élethelyzetek terápiája.
A Manyi is így lett. A Kökény Manyi. Ő a legújabb alkotás, a legújabb baba. A Manyi mindenki nagymamája, bölcs és mégis örök gyermeklelkével a mosoly és derű bűvöletében él. Talán hasonlóak vagyunk, megnézed a boltot és eldöntöd... :)

Nagy sokára határoztam el, hogy itt megjelenek. Nehéz megmutatni, nehéz eladni. Ebben nem vagyok gyakorlott. Még. De mindenki mondja élni kell, kenyér kell, számlák vannak, mittudomén. Hát tessék. Vegyétek, vigyétek. Ebben a boltban sok jót találsz. Jó érzéssel kedvességgel készült dolgot. Bízom benne, hogy ha egy-egy apróság, űruborka, vagy akár festmény hozzád kerül, vele együtt az az érzés, energia is beköltözik hozzád, amivel készült. Amivel készítettem Neked!

Szeretettel kívánok minden jót, és hálásan köszönöm hogy elolvastál! :)
Hegyi Magdi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek