Piros tulipános családi öröknaptár

Naptár tábla: hogy egyetlen fontos ünnep se merüljön feledésbe A naptár tábla egy öröknaptár, amely tulajdonosa számára igazi kincset ...

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Ibolyás családi öröknaptár

Naptár tábla: hogy egyetlen fontos ünnep se merüljön feledésbe A naptár tábla e...

Ára: 4 500.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Piros tulipános családi öröknaptár

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Ibolyás családi öröknaptár

Naptár tábla: hogy egyetlen fontos ünnep se merüljön feledésbe A naptár tábla e...

Ára: 4 500.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Piros tulipános családi öröknaptár leírása

Naptár tábla: hogy egyetlen fontos ünnep se merüljön feledésbe

A naptár tábla egy öröknaptár, amely tulajdonosa számára igazi kincset jelenthet! A kis táblácskákra felkerülhet minden fontos dátum, születésnap, névnap, évforduló. A nagy tábla alján található 12 lyuk az év hónapjait jelképezi. Ezekbe a csomagokban található szerelőkarikák segítségével annyi táblácska rögzíthető egymás alá, ahány jeles esemény van az adott hónapban. A táblácskák vékony hegyű alkoholos filctollal feliratozhatóak, a szerelőkarikák pedig egy kis fogó segítségével egyetlen mozdulattal nyithatóak ill. zárhatóak. Az egyedi tábla elkészítéséhez jó szórakozást, használatához pedig sok örömet kívánok!

A naptár tábla fából készült, 35 cm hosszú és 15 cm magas. Alapozás után fehér akril festéket vittem fel a felületre, majd rizspapírral, szalvétatechnikával díszítettem. Végül az egész tábla egy fényes lakk réteget kapott. A Családi Ünnepek felirat, valamint a hónapok nevei lézergravírozással készültek. A domináns színek a piros és a zöld. A rögzítéshez szatén szalagot fűztem rá.

A naptár táblákhoz 25 db 4 cm magas és 2,4 cm széles táblácska tartozik, melyeket fehér akril festékkel színeztem. A táblácskák egy átlátszó tasakban, szatén szalaggal a táblához rögzítve érkeznek. A kis csomag tartalmaz egy összeszerelési útmutatót is. A táblácskák egymáshoz ill. a nagy táblához szerelőkarikákkal rögzíthetőek, melyek szintén a csomagban vannak. A szerelőkarikák 8 mm-esek, antikolt réz színűek. A táblák vékony hegyű alkoholos filctollal tetszés szerint feliratozhatóak. Ha a táblácskák kevésnek bizonyulnak, további darabok kérhetőek.

Piros tulipános családi öröknaptár jellemzői

kézműves termék, készítette: anitaszokrenyes

színek

típus
fizikai

termékkód
3531104

feltöltve
2020. április 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Piros tulipános családi öröknaptár szállítása

A termékek szállítása a Magyar Posta Zrt.-n keresztül történik. A szolgáltatás díja termékcsoportonként ill. darabszámtól függően, valamint a küldés módját figyelembe véve változik. Az egyes termékek szállításánál a Magyar Posta Zrt. 2020. évi díjszabása van érvényben. A pontos szállítási költségről a csomagolás után üzenetet küldök.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postán maradó ajánlott levél 940 Ft 940 Ft
MPL postacsomag előre utalással 1 845 Ft 1 845 Ft

Piros tulipános családi öröknaptár alkotója: anitaszokrenyes

anitaszokrenyes
Szökrényes Anitának hívnak, több mint tíz éve foglalkozom hobbiként kézműves ajándék- és használati tárgyak készítésével.

Bakonybélben élek, ahol a természet szeretete szinte vele születik a helybélivel. Így történt ez velem is, így a könyvírás és a fotózás mellett kézműves alkotásaimban eleinte az engem körülvevő varázslatos környezet, az erdők, a gombák, a falevelek, az apró erdei termések, a madarak, vadak bemutatására törekedtem. Kedvencem a szalvétatechnika, de imádok például hűtőmágnest készíteni fakéregre erdei bogyókból, makkokból, tobozokból, egyéb termésekből, vagy ezekkel díszíteni, keretezni a fotóimat.

Bár az általam készített termékek sora mára nagyban bővült, de a legkedvesebb alapanyag, a fa szeretete megmaradt. Jelenleg leginkább ilyen fa alapanyagokat díszítek szalvétatechnikával, de az ajándéktárgyakat próbálom úgy készíteni, hogy ha valaki rájuk néz, vagy kézbe veszi őket, a fa "érzése" megmaradjon. Ezért az alkotásaimat leggyakrabban pasztellkrétával színezem.

Legszívesebben naptár táblákat, díszdobozokat, babaköszöntő dobozokat készítek, de nagy örömömet lelem az újabb és újabb ajtó- és ablakdíszek, konyhai tárolók, teaházak, papírzsebkendő- és fűszertartók, lakásdekorációs elemek elkészítésében is.

A kézművesség mára nem csak a hobbim, de az életem lett. Az általam készített termékekben benne van minden szeretetem az alkotás és a természet iránt. Remélem, másnak is átadhatok belőle!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek