Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu
Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu
Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu
Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu
Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu
Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu
Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu Hímzett karkötő - ékszer - karkötő - Meska.hu
Mostanában gyakran eltérek a népművészet színeitől, azért, mert nagyon sokan vannak, akik nem ragaszkodnak az eredeti színezéshez. Ezt a karkötőt is 3 fajta kékkel és fehér fonallal hímeztem. Kordonet selyem fonallal hímeztem a mintát, a szélét Eldorado puppets fonallal. Természetesen a szélét is kézzel hímeztem, nem géppel. A minta kalocsai. Alapja fehér műszálas anyag. Mérete, a hímzett rész hossza 19cm, szélessége, a középső virágnál a legszélesebb, 5 cm, és arányosan keskenyedik a vége felé. Tettem rá lánchosszabbítótis, hogy méretre lehessen kapcsolni. A lánc végére tettem egy nagyon szép virág alakú akril gyöngyöt. Delfinkapoccsal záródik.
Összetevők

fehér műszálas anyag, kordonet selyem hímző fonal, eldorado puppets fonal, lánc, gyöngy, delfinkapocs, ezüst, gyöngy


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Népművész termék



Technika

hímzés


Jellemző
ékszer, karkötő, hímzett, kalocsai, népművészet

Színek

ezüst, fehér, kék


Termékkód

4174085

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
915 Ft 915 Ft

Készítette

Róla mondták

“Gyönyörű nyaklánc!Nagyon örülök neki!:)”

Halacska5

Egyedi rendeléseket is vállal

Bodorka27 további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek