Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu
Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu
Farmer szütyőke -  - Meska.hu
Farmer szütyőke -  - Meska.hu
Farmer szütyőke -  - Meska.hu
Farmer szütyőke -  - Meska.hu
Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu Farmer szütyőke -  - Meska.hu
Tároló szütyőke, aminek mérete nyitott állapotban: 23X24X12 cm Összehúzva a magassága 21 cm. Ha nem húzzuk össze, hanem csak lehajtjuk a tetejét, akkor 21 cm magas. Erős vatelint varrtam bele, aminek köszönhetően stabilan áll a talpán, tehát nem rogyik össze. Belefér egy 13 cm átmérőjű kaspó, így akár cserepes virágot is bele lehet állítani. Papírravarrásos patchwork mintával diszítettem. Összehúzó madzagját a belső béléséből varrtam.
Összetevők

farmer, vászon, vatelin


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

varrás, patchwork, foltvarrás


Jellemző
kozmetika, tároló, farmer, összehúzható, tengerész, fodros

Színek

fehér, kék, mintás


Termékkód

3754308

Termékeimet - a vásárlómmal történt egyeztetést követően - ajánlva és elsőbbségivel, csak ajánlva, vagy sima postai küldeményként adom postára. A biztos célba érkezés érdekében minimum az ajánlott küldeményként történő feladást javaslom. Mivel a szállítási díjat befolyásolja a küldemény súlya is, ezért a megjelölt postaköltség tájékoztató jellegű.


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Győr-Moson-Sopron megye)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
600 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
800 Ft 800 Ft

Neked ajánljuk.