Ónix karkötő mikrostrassz köztessel - ékszer - karkötő - bogyós karkötő - Meska.hu Ónix karkötő mikrostrassz köztessel - ékszer - karkötő - bogyós karkötő - Meska.hu
Ónix karkötő mikrostrassz köztessel - ékszer - karkötő - bogyós karkötő - Meska.hu Ónix karkötő mikrostrassz köztessel - ékszer - karkötő - bogyós karkötő - Meska.hu
Ónix karkötő mikrostrassz köztessel - ékszer - karkötő - bogyós karkötő - Meska.hu
Ónix karkötő mikrostrassz köztessel - ékszer - karkötő - bogyós karkötő - Meska.hu
Ónix karkötő mikrostrassz köztessel - ékszer - karkötő - bogyós karkötő - Meska.hu Ónix karkötő mikrostrassz köztessel - ékszer - karkötő - bogyós karkötő - Meska.hu
Fényes ónix gyöngyökből készült ásványkarkötő, fókuszában egy mikrostrasszokkal díszített(cirkónia) golyó áll. Egyszerű ékszer, a cirkónia gyöngynek köszönhetően mégis elegáns minden alkalomra. Erős gumisdamilra fűztem, könnyű le és felvenni. Méretét 15-19 cm között a vásárló csuklóméretéhet igazítom, erről kérlek postázás előtt mindenképp egyeztessünk. Postaköltsége egy ajánlott postakész boríték ára. A 2. képen látható párját is megtalálod az ásványkarkötők kategóriában: https://www.meska.hu/t2576175-howlit-karkoto-mikrostrassz-koztessel
Összetevők

ónix, gumisdamil, mikrostrassz, kő


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Alapanyag/szerszám termék



Technika

ékszerkészítés


Jellemző
ékszer, karkötő, bogyós karkötő, ásványkarkötő, ásvány, ónix, cirkónia, cirkóniagyöngy, strasszos, mikrostrassz

Színek

fekete


Termékkód

3768624

A kosárba tett terméket előreutalás után postázom. Minden esetben az aktuális postai díjszabást veszem alapul.
A vásárlót megillető jogok az én boltomban is minden esetben érvényesek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
házhoz szállítás előre fizetéssel
2 190 Ft 2 190 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
915 Ft 1 385 Ft

Készítette

fantin

fantin

Alapanyagok kreatív ékszerkészítőknek

5 (159)

fantin boltja  ›

Róla mondták

“Gyönyörű nyakláncot kaptam. Álomként már láttam korábban, most valóra vált. Nagyon szépen köszönöm. :)”

czoviki czoviki

fantin további termékei

Neked ajánljuk.