Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu
Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu
Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu
Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu
Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu
Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu
Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu Norvég hegyek tavasszal - olaj tájkép 80x40cm  - művészet - festmény - olajfestmény - Meska.hu
Készleten - azonnal szállítható
A festmény egy forró nyári napon készült a Balatonnál, gondoltam, ettől lehűlök kicsit:) Fejből festettem, ahogy jött, nem használtam fotót vagy bármi mást, csak egy hegyes tájképet szerettem volna festeni. Egy szomszéd arra járva azt mondta, Norvégiában vannak ilyen hegyek, később én is láttam ilyesmi norvég tájképeket, ezért adtam ezt a nevet neki. A ködös rész a monumentális hegyek alján sejtelmes hatást kelt. Az előtérben vastagabb rétegben felvitt festék miatt a mű egyes részei kiemelkednek 3D-s hatást keltve. A távoli hegyek és szigetek, a nyugodt vízfelület a tükröződéssel békességet és nyugalmat áraszt. A festmény oldalait nem festettem be, keretezést igényel. Akasztóval és szignóval elláttam. Számlát tudok adni. Nappaliba, dolgozó szobába, hálószobába megnyugtató balatoni festmény. Méret: 80x40 cm Budapesten vagy Alsóörs, Paloznak tájékán a kép megtekinthető és onnan személyesen elvihető.
Összetevők

feszített vászon, olaj festék, lakk, fa


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

festészet


Jellemző
művészet, festmény, olajfestmény, tájkép, tükröződés, gleccser, hegyek, tó, norvég, tavasz, fenyőfa, karácsony

Színek

barna, kék, zöld


Termékkód

4706200

Budapesten a Puskás Ferenc Stadion metró állomásnál, vagy Alsóörsön SZEMÉLYES ÁTVÉTEL is LEHETSÉGES! Az ékszerek szerelékei nikkelmentesek, a stiftes és lógós fülbevalók orvosi acélból készülnek, nem allergizálnak. A medálokat kérésre sodronyon vagy bizsu láncon is tudom küldeni. Általában a képen látható 41 cm-es delfinkapcsos szaténszalaggal szoktam küldeni (+ 5cm-es hosszabbító), a színt tudom változtatni kérésre. A KOSÁRBA TÉTEL ÉS AZ UTALÁS MEGÉRKEZÉSE UTÁN 1-2 napon belül TUDOM POSTÁZNI az ékszereket. Több üvegékszer vásárlása esetén ajánlom a postán maradó opciót, mert a posta csak egy bizonyos csomagméretig tudja a levélként kezelni a csomagokat. Ilyenkor a levelet elsőbbségivel adom fel, és másnapra általában megérkezik a postára. Az ékszerekre 2 év garanciát vállalok (bár eddig semmi probléma nem merült még fel), ha az el-és visszajuttatásról gondoskodsz.

A festményeknél a postázás akár több nap is lehet, speciális dobozban buborékfóliába tekerve küldöm, akasztóval felszerelve, de ha lehetséges, a budapesti vagy alsóörsi személyes átvételt előnyben részesítem, és ez ingyenes.


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
házhoz szállítás előre fizetéssel
2 190 Ft 2 190 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft

Készítette

ChillArt

ChillArt

Kézműves üvegékszerek és festmények harmóniája!

5 (56)

ChillArt boltja  ›

Róla mondták

“Nem csak a képen, a valóságban is nagyon szép az ékszer és a készítővel a személyes találkozás is nagyon kellemes volt.”

pvashegyi

Egyedi rendeléseket is vállal
-10%
55 000 Ft

Elérhető: 1 db

ChillArt további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek