Kovácsolt réz karkötő-virágos rét

Vörösrézből készült karkötő. A díszítést az általam készített mintabeütőkkel készítettem, melyek használata valóban egyedivé teszi az é...

kézműves termék, készítette: Zsemi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: réz
technika: kovácsoltvas, ötvös

Zsemi szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2020. 08. 15-ig nem lehet megvásárolni.

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Kovácsolt réz karkötő-virágos rét

Zsemi szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2020. 08. 15-ig nem lehet megvásárolni.

Kovácsolt réz karkötő-virágos rét leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Vörösrézből készült karkötő. A díszítést az általam készített mintabeütőkkel készítettem, melyek használata valóban egyedivé teszi az ékszert.
Kedves ajándék lehet barátnődnek, anyukádnak, munkatársadnak, főnöködnek.
Mérete: 2,5 cm széles, 2 mm vastag

Kovácsolt réz karkötő-virágos rét jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsemi
összetevő

színek

típus
fizikai

termékkód
2772874

feltöltve
2020. július 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kovácsolt réz karkötő-virágos rét szállítása

Kisebb termékek esetén légbuborékos borítékba helyezve adom fel postán a terméket. Nagyobb, nehezebb tárgyakat papírdobozba csomagolok, masszívan, megbízhatóan, melyet akár futárszolgálat is kézbesíthet, igény szerint.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Kovácsolt réz karkötő-virágos rét alkotója: Zsemi

Zsemi
Zsinkó István vagyok, az abai kovács. Alkotói nevem: ZSEMI. A kovácsolás családi hagyomány: a nagypapám dolgozott kovácsként Abán, s az Ő régi műhelyét, szerszámait örökölve kezdtem el alkotni az 1990-es évek vége felé.
Még most is látom magam előtt, ahogy nagypapám kitartóan ütötte a műhely félhomályában derengő, fényt adó tüzes vasat.
Bár iskolás éveim alatt kissé eltávolodtam a műhely nyújtotta élményektől, felnőtté válásom küszöbén kaptam egy sugallatot: kovácsolni, kovácsolni...
Nagyapámtól sajnos semmit sem tanulhattam, mert csak halála után éreztem az indíttatást? Így hát e lassan kihalófélben levő szakmát magam kezdtem el próbálgatni, gyakorolni. Miután láttam, akad hozzá némi kézügyességem és szépérzékem, a megfelelő irodalmakat gyorsan felkutattam. Ezután kopogtattam be néhány kovácsmesterhez, kik készségesen álltak rendelkezésemre.
Többnyire kisebb tárgyakat készítek, ékszereket /réz, rozsdamentes/, késeket, stb., s egyéb használati eszközöket. A természet, a régmúlt nagyon közel állnak hozzám, s talán ezért is régies stílusúak az általam készített karkötők, gyűrűk, medálok, fülbevalók. Az ékszereim attól is teljesen egyediek, hogy az általam készített poncolókkal díszítem őket. A kések pengéi egytől egyig kovácsoltak, és szintén a régi időket idézik.
Tagja vagyok a Fejér Megyei Kézműves Egyesületnek, a Fehérvári Kézművesek Egyesületének, s 2017 óta a Magyar Kovácsmíves Céhnek is.
Szívesen mutatom be mesterségemet vásárokban, táborokban is, ahol igyekszem hagyományőrző módon kovácsolni. Az 1905 körül készült bőrfújtató, a szintén több mint száz éves üllő önmagáért beszél.
Remélem, még sokáig tudom méltón képviselni e szakmát és sok embernek nyújtok felejthetetlen élményt e csodás szakma bemutatásával! A műhely ajtaját pedig szélesre tárom azon családok, fiatalok, és gyermekek előtt, akik szeretnének részt venni egy kis ?időutazásban?, s megismerni, hogyan tudta régen, s tudja ma is, az ember kézi erővel megmunkálni a vasat.

Zsinkó István

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek