A maci LEFOGLALVA Andi2910 részére. A maci kézzel készült egyedi termék. Újrahasznosított anyagból készült. Keze, lába, feje mozgathat...

kézműves termék, készítette: nyuszkamarcsi
anyaga: selyem, műszőrme, biztonsági szem, hímző fonal, filc, szilikon golyó, cérna
technika: varrás

A termék Andi2910 felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Retró maci

A termék Andi2910 felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Retró maci leírása

A maci LEFOGLALVA Andi2910 részére.

A maci kézzel készült egyedi termék. Újrahasznosított anyagból készült. Keze, lába, feje mozgatható. Szeme biztonsági szem, orra, szája hímzett. Mancsa, talpa filc, bundája világos barna műszőrme. Nyakában masnit visel. Szilikon golyó van a belsejében. Ettől olyan csinos és puha.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a macikat.
Magassága 33 cm.

Retró maci jellemzői

kézműves termék, készítette: nyuszkamarcsi

technika

jellemző

színek

vintage termék
Vintage stílusú

újrahasznosított

ZeroWaste

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3803845

feltöltve
2020. augusztus 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Retró maci szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 590 Ft 1 590 Ft

Retró maci alkotója: nyuszkamarcsi

nyuszkamarcsi
Már gyermekkorom óta foglalkoztat a kreatív munka. Kipróbáltam a kötést, makramézást és a hímzést. 2003-ban kezdtem el foglalkozni az üvegfestéssel és a gyöngyfűzéssel.
A Népművészeti Egyesület Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szervezete 2005-ben indított játék és babakészítők szaktanfolyamát elvégeztem.
Itt szerettem meg igazán a textil játékok készítését. Köszönetet mondhatok ezért Somné Grétikének, hogy megtanított a Waldorf babák készítésére.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium pályázatán 2010-ben különdíjat nyertem egy fából készült könyvvel.
Az elmúlt évben különdíjat nyert egy alkotásom, az országos "Mozdulj a jó irányba!" kreatív pályázaton, ahol a pályamű ÖKO-busz volt.
JÁTÉK AZ ÉLETEM, bemutatkozó kiállításom Nyíregyházán volt látható a Térgalériában, 2012. decemberében.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek