Ajándékötlet - házassági évforduló - esküvő - eljegyzés - - Emlékmegőrző - album - szív dombormintával

zs335 albuma Van az emberi szívnek egy halk szavú és előkelő vendége néha, az Emlékezés. (Bánáti Szohner Sándor) Az album belső lapja...

kézműves termék, készítette: Milevi
anyaga: karton, szalag, fém spirál, ragasztó, domborminta, tinta, lemezkarton, félgyöngy
technika: papírművészet

Ajándékötlet - házassági évforduló - esküvő - eljegyzés - - Emlékmegőrző - album - szív dombormintával

Ajándékötlet - házassági évforduló - esküvő - eljegyzés - - Emlékmegőrző - album - szív dombormintával leírása

zs335 albuma

Van az emberi szívnek egy halk szavú és előkelő vendége néha, az Emlékezés.
(Bánáti Szohner Sándor)

Az album belső lapjait kérésre szív dombormintával díszítem.

Idézetekkel, gondolatokkal, élményekkel kiegészítve régi és új családi, fotókat helyezhetsz el az albumba, melyet emlékbe megőrizhetsz, de ajándékba is adhatod a legidősebb vagy legfiatalabb családtagnak.

Különböző családi ünnepekre (házassági évfordulóra, születésnapra, esküvőre, babaszületésre) egyaránt kedves ajándék lehet.

....és elhelyezheted azoknak a fotóit a lapokra, akikre mindig szívesen emlékszel.

A borítólap kemény fedeles, lemezkartonból készült. Az elő- és hátlap egész lapját, a belső lapoknak a szélét tintáztam.
Fém spirállal és szalaggal fogtam össze a lapokat.

Mérete: 15x20 cm, 15 lap/30 oldal - 220 gr-os karton

2-4. képen, valamint az eladott termékek között többféle alkalomra találhatsz termékeket.
A feltüntetett ár az 1.képen lévő termékre vonatkozik.

Termékeimet számlával értékesítem.

Személyes átvételre Ajkán van lehetőség.

Ajándékötlet - házassági évforduló - esküvő - eljegyzés - - Emlékmegőrző - album - szív dombormintával jellemzői

kézműves termék, készítette: Milevi

technika

színek

személyre szabható
egyedi felirat

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3803890

feltöltve
2020. augusztus 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ajándékötlet - házassági évforduló - esküvő - eljegyzés - - Emlékmegőrző - album - szív dombormintával szállítása

A postai díjak tájékoztató jellegűek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 830 Ft 1 625 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 955 Ft 1 930 Ft
csomag 1 735 Ft 1 965 Ft
üzleti csomag, 1 napos 1 975 Ft 2 220 Ft

Ajándékötlet - házassági évforduló - esküvő - eljegyzés - - Emlékmegőrző - album - szív dombormintával alkotója: Milevi

Milevi
Az vagyok, aki bárki más is lehet, ha hallgat a szívére. Olyan ember vagyok, ......
aki derűsen és lelkesen viszonyul mindenhez, amit csinál. (Paulo Coelho)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek