Egy esküvő tervezése során ezernyi apró dologra kell odafigyelni, éppen ezért lépésről lépésre segítek Neked megszervezni a nagy nap mi...

kézműves termék, készítette: nimindesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: papír, spirál
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Esküvőtervező napló

Esküvőtervező napló leírása

Egy esküvő tervezése során ezernyi apró dologra kell odafigyelni, éppen ezért lépésről lépésre segítek Neked megszervezni a nagy nap minden egyes pillanatát, hogy semmi fontosról ne feledkezz meg.

Többé nem kell a papírfecniket és a szolgáltatóktól kapott prospektusokat őrizgetned, mert ebben a naplóban egy helyen gyűjthetsz minden fontos információt és kontaktot, ami az esküvőszervezéshez szükséges.

Sőt, az Our Big Day Planner 52 hétre elegendő dátum nélküli heti tervezőt is tartalmaz, így bármikor elkezdheted használni, és nem kell külön bajlódnod a határidőnaplóval.

Tartalomjegyzék:
történetünk, nagy napunk, esküvőnk témája, teendőlista, színpaletta, költségvetés, szolgáltatóink, vendéglista, idézetek, ülésrend, szálláshely összegző, koszorúslányok, tanúk, kelléklista, zenelista, hasznos cikkek, túlélőkészlet, ajándéklista, a ruha, frizura, smink, virágok, torta, visszaszámláló, nászút, heti tervező, kedvezménykuponok

Tulajdonságok:
- méret: A/5
- oldalszám: 152
- puha tapintású borító
- spirál kötés

Esküvőtervező napló jellemzői

kézműves termék, készítette: nimindesign
összetevő

színek

típus
fizikai

termékkód
3428531

feltöltve
2020. augusztus 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Esküvőtervező napló szállítása

Személyes átvételre Debrecenben van lehetőség előre egyeztetett időpontban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Esküvőtervező napló alkotója: nimindesign

nimindesign
Mindig is az életem része volt az alkotás, hol így, hol úgy. Logóktól kezdve weboldalakon át egészen az esküvői meghívókig rengeteg mindent terveztem, de akkor találtam igazán az utamra, amikor papír alapú termékekkel kezdtem el foglalkozni. Imádtam, hogy a fejemben kigondolt dolgokat először monitoron, majd később papíron is meg tudtam jeleníteni.

Aztán amikor az ikerlányaimmal voltam várandós, meg szerettem volna örökíteni az első éveik legfontosabb eseményeit, de sehol nem találtam ehhez megfelelő mérföldkő kártyákat. Így hát terveztem nekik egy kártyacsomagot.

Nos innen, és a lányaim nevének szójátékából indult a niMin design, ma pedig már az a célom, hogy másoknak is segítsek megörökíteni az életük legfontosabb pillanatait. Legyen az egy esküvőre való készülődés, egy babavárás, vagy éppen egy évforduló.

Boltomban főleg kismamáknak, anyukáknak és menyasszonyoknak kínálok személyre szabott mérföldkőkártyákat, üdvőzlőlapokat és egyedileg tervezett emlékőrző ajándékokat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek