Törtfehér polár anyagból készítettem ezt a hatalmas méretű naptárt, kész mérete 120 x 80 cm lett. Ajánlom családoknak, akár több kisgye...

kézműves termék, készítette: Noemi8501
anyaga: filc, polár
technika: varrás

Hatalmas adventi naptár, zsebes

Hatalmas adventi naptár, zsebes leírása

Törtfehér polár anyagból készítettem ezt a hatalmas méretű naptárt, kész mérete 120 x 80 cm lett. Ajánlom családoknak, akár több kisgyermek meglepetését is elrejthetjük a zsebekbe.
A zsebekre számokat ragasztottam, felül három kapoccsal tudjuk felkötni, felakasztani. Rendkivül stabil, maszív, ajtóra akasztva is bírni fogja a "nyitogatást". Hátoldala szürke szivacsozott kárpitszövet. Szükség esetén közepes hőfokon vasalható. Minden zsebe 12x15 cm. 24 db celofán zacskóval küldöm, így könnyebb kiemelni a zseb tartalmát illetve semmi nem fog beleragadni.
Semmi hivalkodó nincs rajta, de piros pompommal, fenyőággal, csipeszekkel, díszekkel feldobhatjuk, ha ünnepivé szeretnénk varázsolni. Ajándékba küldök hozzá 5vdb piros kockás csipeszt, dekorációnak. Hogy mit rejtsünk a zsebekbe? Rengeteg ötletem van, persze kor és nem függő is: müanyag állatkák, pörgettyű, kitűző, marcipán, jojó, gyurma, matricák, különleges radír, nyakkendő tű, csillogó toll, szájfény, lego bábu, lufik, kisautó, karácsonyi történet kinyomtatva, gyöngyfűző készlet, hajgumi, kicsi kirakó, kinder tojás, kesztyű, hajcsat, csokoládé, szép idézetek, karóra, névreszóló toll, zsírkréta, pattogós labda, körömlakk, vicces fogkefe, meghívó egy cukrászdába, vásárlási utalvány, aszalt gyümölcs, fahéjjas teafű, üveggolyó, karácsonyos zokni, pici plüss állat, kézkrém, érdekes hegyező, jó kívánság, sütemény recept, grillázs mogyoró, cukorkák, kártya, mintás zsebkendő, buborékfújó, kulcstartó, gyertya......
A zsebek tartalma csak dekoráció, nem képezik az ajánlat részét! Békés várakozást és meghitt ünnepeket kivánok!

Hatalmas adventi naptár, zsebes jellemzői

kézműves termék, készítette: Noemi8501
összetevő

technika

színek

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3915201

feltöltve
2020. november 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hatalmas adventi naptár, zsebes szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft

Hatalmas adventi naptár, zsebes alkotója: Noemi8501

Noemi8501
Kedves Érdeklődő!

Gyermek korom óta elvarázsoltak a textilek és az abból készült használati- vagy dísztárgyak.Anyukám is rengeteget varrt én pedig sokszor néztem. Felnőtt fejjel már magamnak varrtam szoknyákat, de gyermekeim születése után átalakult az érdeklődésem, inkább nekik és értük készítettem dolgokat.Textil tárolók, baba takarók, díszpárnák, labdák, stb. készültek.
Az ihletet nekem a textil látványa,struktúrája nyújtja: meglátom, megtetszik és elképzelem, mi lenne szép belőle! Sosem fordítva dolgozok, csak ha valakinek kérésre varrok.Ezután kezdődik a tervezés, szerkesztés, számolás, szabás és végül a nem kevésbé bonyolult megvalósítás.....ez az, amit nehéz megfizetni! De ha az ember örömmel készíti, az alkotáson, eredményen érzett boldogság a felét kárpótolja, másik fele pedig, kedves Vásárló, a te megelégedettséged és örömöd lesz!
Jó nézelődést, vásárlást és szép napot kivánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek