Összehajtogatott levél formájú kistáska három zsebbel és kivehető, zipzáros belső rendezővel. Övtáskaként és válltáskaként egyaránt ho...

kézműves termék, készítette: zsuzsihopp
anyaga: gyöngyvászon, heveder, cérna, flíz, fém karabíner, mágnespatent, orkánszövet
technika: varrás

HenciBag övtáska/válltáska

HenciBag övtáska/válltáska leírása

Összehajtogatott levél formájú kistáska három zsebbel és kivehető, zipzáros belső rendezővel.
Övtáskaként és válltáskaként egyaránt hordható.
Az alapanyaga sötétzöld színű matt és fényes felületű gyöngyvászon.
A bélése sötétbarna orkánszövet.
A kisebb levél egy első és egy hátsózsebet képez.
Vatelin réteg ad tartást a formájának.
Méretek: magassága 17,5 és 11 cm, szélessége 23 cm., mélysége 5 cm.
A táskapánt hossza 64-120 cm között állítható, fém karabínerrel csatolható a testre.
A belső rendező mérete 11x16 cm.

HenciBag övtáska/válltáska jellemzői

kézműves termék, készítette: zsuzsihopp

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3835133

feltöltve
2020. szeptember 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

HenciBag övtáska/válltáska szállítása

Személyes átvételre a VII. kerületben, előre egyeztetett helyen és időpontban van lehetőség.

Postázás:
Szállításra minden esetben kizárólag a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összeget számítom fel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 735 Ft 1 735 Ft
Postán maradó levél 830 Ft 1 615 Ft
Postán maradó elsőbbségi levél 955 Ft 1 615 Ft

HenciBag övtáska/válltáska alkotója: zsuzsihopp

zsuzsihopp Meska interjú az alkotóval »

Szabó Zsuzsi vagyok, egy táskabolond táskakészítő.
Az egyedi tárgyak készítése gyermekkori szerelem az életemben. Kicsi korom óta varrok, gyerekként a babaruhától kezdve a cipőkön át a legkülönfélébb használati tárgyakig mindenfélét készítettem. Mára a varrás nagyon fontos önkifejezési formává vált számomra, hiszen a tervezési és kivitelezési folyamat során a textilekből a színeken, a formákon és a különböző textúrákon keresztül közvetíthetem az érzéseimet és a gondolataimat.
Táskakészítéssel a főiskolai évek alatt kezdtem el foglalkozni. Rajz-vizuális kommunikáció szakos hallgatóként mindig igény volt egy nagyobb, érdekesebb és praktikusabb táskára, így került lassan előtérbe a táskakészítés, amely azóta hobbi, munka és szerelem egyaránt.

Imádom a textileket, igazi rajongójuk és gyűjtőjük vagyok. A pamutvászontól a hímzett szöveten keresztül a vízlepergető vásznakig minden szövött, kötött, horgolt anyag szóba jöhet, az állati bőrről és szőrméről viszont azt gondolom, hogy jobb, ha az állatok viselik. Szeretek kísérletezni a különböző színű, mintájú, textúrájú anyagok kombinációjával.
A funkcionalitás nagyon fontos szempont a számomra. Ezért a táskáimon a mintának szinte minden esetben funkciója van. Így alakítottam ki egyik kedvencemet, a levél formájú zsebekkel díszített övtáskát, majd a válltáskát 2010-ben, amely egyik fő ismertetőjele lett a munkáimnak.
A levél motívum gyerekkorom óta végigkíséri a kreatív tevékenykedésemet, letisztult, egyszerű formájával és a levelek erezetéből adódó egyszerű mintájával a harmóniát, a nőiességet, az egyszerű nagyszerűséget szimbolizálja a számomra.
Később ezt a típust elkezdtem variálni, így ma már számtalan változata szerepel a repertoárban, mind a színvilág, mind a szabás tekintetében.
Szeretek szöszmötölni, ebből jön az alkotásaim másik fő jellegzetessége a pötty, amiket én készítek el és varrok fel minden munkámra. Legtöbbször úgy érzem, hogy a pöttyökkel teszem fel az ?i?-re a pontot, még több színt és vidámságot teszek bele az adott darabba, mára szinte szignóként használom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek