Rézből készült egyedi tervezésű és mintázatú gyűrű. Név és/vagy dátumbeütés ajándék. Kívülre, belülre is kérhető. Mérete kérésre állíth...

kézműves termék, készítette: Zsemi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: réz
technika: fémmegmunkálás, kovácsoltvas

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Réz gyűrű

Réz gyűrű leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Rézből készült egyedi tervezésű és mintázatú gyűrű. Név és/vagy dátumbeütés ajándék. Kívülre, belülre is kérhető.
Mérete kérésre állítható.
Mérete: a megrendelő által megadott méretre
Tudta?
A mértékkel történő rézfogyasztás serkenti az agyi funkciókat, mivel jót tesz az idegműködésnek, fontos szerepe van az idegsejtek aktivá tételében. Több ember is olyan tapasztalatokról számolt be, hogy rézből készült ékszerek, tárgyak viselésével csökkent az ízületi gyulladások okozta panaszok, fájások mértéke. Megfigyelések szerint ez akkor szokott bekövetkezni, ha a réz oxidálódni kezd és zöld színre vált.

Ha rézből készült tányérokból eszünk, javulni fog az emésztésünk, és a méregtelenítési folyamatok is felgyorsulnak, így kisebb lesz a fertőző betegségek kialakulásának esélye. Emellett még jó hatással van a pajzsmirigyek működésére és a keringési rendszer egészségének megőrzésében is szerepet játszik.

A réz hozzájárul a melatonin nevű, alvást elősegítő hormon termelődéséhez, így az álmatlan éjszakákat is megszünteti, plusz jobban nő tőle a haj, mivel jót tesz a vékony hajszálereknek, amelyek révén több tápanyag tud eljutni a hajhagymákhoz.

Réz gyűrű jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsemi
összetevő

típus
fizikai

termékkód
2511329

feltöltve
2020. szeptember 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Réz gyűrű szállítása

Kisebb termékek esetén légbuborékos borítékba helyezve adom fel postán a terméket. Nagyobb, nehezebb tárgyakat papírdobozba csomagolok, masszívan, megbízhatóan, melyet akár futárszolgálat is kézbesíthet, igény szerint.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Réz gyűrű alkotója: Zsemi

Zsemi
Zsinkó István vagyok, az abai kovács. Alkotói nevem: ZSEMI. A kovácsolás családi hagyomány: a nagypapám dolgozott kovácsként Abán, s az Ő régi műhelyét, szerszámait örökölve kezdtem el alkotni az 1990-es évek vége felé.
Még most is látom magam előtt, ahogy nagypapám kitartóan ütötte a műhely félhomályában derengő, fényt adó tüzes vasat.
Bár iskolás éveim alatt kissé eltávolodtam a műhely nyújtotta élményektől, felnőtté válásom küszöbén kaptam egy sugallatot: kovácsolni, kovácsolni...
Nagyapámtól sajnos semmit sem tanulhattam, mert csak halála után éreztem az indíttatást? Így hát e lassan kihalófélben levő szakmát magam kezdtem el próbálgatni, gyakorolni. Miután láttam, akad hozzá némi kézügyességem és szépérzékem, a megfelelő irodalmakat gyorsan felkutattam. Ezután kopogtattam be néhány kovácsmesterhez, kik készségesen álltak rendelkezésemre.
Többnyire kisebb tárgyakat készítek, ékszereket /réz, rozsdamentes/, késeket, stb., s egyéb használati eszközöket. A természet, a régmúlt nagyon közel állnak hozzám, s talán ezért is régies stílusúak az általam készített karkötők, gyűrűk, medálok, fülbevalók. Az ékszereim attól is teljesen egyediek, hogy az általam készített poncolókkal díszítem őket. A kések pengéi egytől egyig kovácsoltak, és szintén a régi időket idézik.
Tagja vagyok a Fejér Megyei Kézműves Egyesületnek, a Fehérvári Kézművesek Egyesületének, s 2017 óta a Magyar Kovácsmíves Céhnek is.
Szívesen mutatom be mesterségemet vásárokban, táborokban is, ahol igyekszem hagyományőrző módon kovácsolni. Az 1905 körül készült bőrfújtató, a szintén több mint száz éves üllő önmagáért beszél.
Remélem, még sokáig tudom méltón képviselni e szakmát és sok embernek nyújtok felejthetetlen élményt e csodás szakma bemutatásával! A műhely ajtaját pedig szélesre tárom azon családok, fiatalok, és gyermekek előtt, akik szeretnének részt venni egy kis ?időutazásban?, s megismerni, hogyan tudta régen, s tudja ma is, az ember kézi erővel megmunkálni a vasat.

Zsinkó István

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek