Névre szóló babanapló, album (kislány)

Gyermekünk cseperedését végigkísérni fantasztikus élmény. Megélni az első lépéseket, az első szavakat, a vicces történeteket, ezek mind...

kézműves termék, készítette: nimindesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: papír
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Névre szóló babanapló, album (kislány)

Névre szóló babanapló, album (kislány) leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Gyermekünk cseperedését végigkísérni fantasztikus élmény. Megélni az első lépéseket, az első szavakat, a vicces történeteket, ezek mind olyan események, amikre évek múlva is szeretnénk majd visszaemlékezni. Sokszor viszont az idő és az újabbnál újabb élmények elhalványítják az első évek emlékeit. Ebbe a névre szóló babanaplóba minden fontos eseményt és emléket feljegyezhetsz kisbabád első 3 évéből, így évek múlva is feleleveníthetitek a közös pillanatokat.

Főbb fejezetek:
– A kezdetek: Az első ultrahangtól kezdve egészen a babád születéséig minden fontosabb eseményt megörökít ez a fejezet. Mikor és hogyan tudtátok meg, hogy hamarosan bővül a család, és ezt hogyan osztottátok meg a nagyszülőkkel, barátokkal? Milyen volt, amikor először éreztétek a pici mocorgását? Az első fotók, láblenyomat és kézlenyomat… és még sok-sok emlék.
– Az első találkozás: A kisbabád születésével kapcsolatos legfontosabb momentumokat tudod feljegyezni ebben a fejezetben. Leírhatod a születése történetét, azt, hogy milyen volt az első találkozása veled, az apukájával és a többi rokonnal, sőt még olyan érdekességeket is, mint például, hogy milyen volt az időjárás a születésnapján, vagy, hogy mik voltak a hazai és a nemzetközi vezető hírek aznap.
– Az első év: Ebben a fejezetben hónapról hónapra megörökítheted kisbabád fejlődését és emlékezetes pillanatait: hogy éppen mekkora volt akkor, hogyan telt az adott hónap, mi volt a legkedvesebb emlék abban az időszakban, illetve, hogy miket szeretetett és miket tudott éppen akkor a babád. Emellett pedig természetesen a kedvenc fotóidat is beragaszthatod róla a naplóba.
– 1-2-3-4-5 éves lettél: Egy nagyobb lélegzetvételű összefoglaló a kisbabád egy-egy évéről. Mi a kedvenc szava, étele, meséje, elfoglaltsága, játéka… ezeket mind feljegyezheted a babanaplóba. Emellett van hely az emlékezetes pillanatoknak és a legkedvesebb fotóknak is. A születésnapi összefoglalóban pedig elrejtettünk 1-1 db borítékot, amiben a család vagy a barátok születésnapi jókívánságait őrizheted meg gyermeked számára.
– Mérföldkövek: Egy teljes fejezetet szántunk annak, hogy a legfontosabb mérföldköveket egy helyen tudd feljegyezni kisbabád első 5 évéből. Ebben a résztben olyan témákat érintünk, mint a mozgásfejlődés, beszédfejlődés, az első Karácsony, az első óvódai nap. Emellett kisbabád beceneveit, és az első 5 év emlékezetes pillanatait is össze tudod gyűjteni.
– Jegyzet: Biztosan lesz olyan emlék, amit nem tartalmaz a napló, te viszont szeretnél megörökíteni. Éppen ezért hagytam neked két üres oldalt, ahová fel tudod jegyezni ezeket.

A babanapló borítóján és első oldalán kisbabád neve kerül feltüntetésre olyan formában, ahogyan te szeretnéd. (keresztnév/becenév)

Segítség a borító színének kiválasztásához:
Az Anyanaplóhoz hasonlóan a Névre szóló babanaplóhoz esetében is te választhatod ki a borító színét a legördülő menüből. A színekről annyit érdemes tudnod, hogy a T kódszámmal ellátott színek egy fényesebb felületű, enyhén ezüstös fényű borítót takarnak, míg a K kódszámúak szövethatásúak.

Amit még érdemes tudnod a naplóról:
Terjedelem: 101 oldal
Papírminőség: 120 g/m2
Méret: A/4
Borító: egyedileg választott színű borító, arany felirattal
Kötés típusa: iratsínes kötés

Névre szóló babanapló, album (kislány) jellemzői

kézműves termék, készítette: nimindesign
összetevő

típus
fizikai

termékkód
3400370

feltöltve
2020. szeptember 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Névre szóló babanapló, album (kislány) szállítása

Személyes átvételre Debrecenben van lehetőség előre egyeztetett időpontban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Névre szóló babanapló, album (kislány) alkotója: nimindesign

nimindesign
Mindig is az életem része volt az alkotás, hol így, hol úgy. Logóktól kezdve weboldalakon át egészen az esküvői meghívókig rengeteg mindent terveztem, de akkor találtam igazán az utamra, amikor papír alapú termékekkel kezdtem el foglalkozni. Imádtam, hogy a fejemben kigondolt dolgokat először monitoron, majd később papíron is meg tudtam jeleníteni.

Aztán amikor az ikerlányaimmal voltam várandós, meg szerettem volna örökíteni az első éveik legfontosabb eseményeit, de sehol nem találtam ehhez megfelelő mérföldkő kártyákat. Így hát terveztem nekik egy kártyacsomagot.

Nos innen, és a lányaim nevének szójátékából indult a niMin design, ma pedig már az a célom, hogy másoknak is segítsek megörökíteni az életük legfontosabb pillanatait. Legyen az egy esküvőre való készülődés, egy babavárás, vagy éppen egy évforduló.

Boltomban főleg kismamáknak, anyukáknak és menyasszonyoknak kínálok személyre szabott mérföldkőkártyákat, üdvőzlőlapokat és egyedileg tervezett emlékőrző ajándékokat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek